توقف فروش کامارو ۲۰۲۰ به خاطر مشکلات آلایندگی

  1. شنبه ۱۱ آبان ۹۸ ساعت ۰۸:۱۹ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
توقف فروش کامارو 2020 به خاطر مشکلات آلایندگی
به گزارش فرانگر

شورولت کامارو سال خوبی را پشت سر نگذاشته است. فروش خودروی عضلانی جنرال موتورز رو به کاهش بوده و به همین خاطر شایعاتی فراوانی درباره آینده مبهم این خودروی خاطره انگیز به گوش رسیده است. امروز هم خبر رسیده ظاهراً جنرال موتورز فروش برخی مدل های کامارو ۲۰۲۰ را به خاطر مشکلات مربوط به آلایندگی آن ها متوقف کرده است.

گفته می شود حدود ۲ هزار دستگاه کامارو مدل ۲۰۲۰ مجهز به پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته اند؛ اما خود مشکل به کنیستر آلایندگی تبخیری مربوط می شود که احتمال دارد آلایندگی بیشتر از حد مجازی را آزاد کند. این مشکل فعلاً در حال بررسی بوده اما تا زمان دستیابی به نتیجه ای مشخص و قطعی، خودروهای یاد شده را نمی توان فروخت. اگر مشکل یاد شده واقعاً وجود داشته باشد، جنرال موتورز باید پیش از شروع فروش آن ها راه حلی قطعی را پیدا کند.

هنوز مشخص نیست که خودروهای تحت تأثیر این قضیه در نمایندگی ها موجود هستند یا اینکه به دست مشتریان رسیده اند. اگر هم خودروها به دست مشتریان رسیده باشند قطعاً مالکان از چند و چون ماجرا آگاه خواهند شد.

توقف فروش کامارو 2020 به خاطر مشکلات آلایندگی

فروش کامارو چندین سال است که با کاهش روبرو بوده اما این روند با فیس لیفت سال ۲۰۱۸ شتاب بیشتری به خود گرفته است. البته رقیب اصلی این خودرو یعنی فورد موستانگ هم با افت فروش دست و پنجه نرم می کند. موضوع عجیب اینکه داج چلنجر پیر و سالخورده فروش نسبتاً پایداری داشته و حتی در چند ماه اخیر محبوب تر از دو رقیب دیگر ظاهر شده است.

توقف فروش کامارو 2020 به خاطر مشکلات آلایندگی

توقف فروش کامارو 2020 به خاطر مشکلات آلایندگی
همرسانی نوشتار: