شوخی جالب مرسدس و ب ام و با یکدیگر در روز هالووین!

  1. جمعه ۱۰ آبان ۹۸ ساعت ۱۸:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
شوخی جالب مرسدس و ب‌ام‌و با یکدیگر در روز هالووین!
به گزارش فرانگر

وقتی با رقیب اصلی خود شوخی می کنید، مراقب باشید این شوخی به جایی نرسد که کامبک رقیب به حدی شما را بسوزاند که دیگر نتوانید پاسخی ارائه کنید! تیم شبکه اجتماعی ب ام و هم اکنون این حس را به خوبی می فهمد زیرا با همکاران خود در دایملر شوخی جالبی انجام داده و البته با واکنش جذاب مرسدس روبرو شده است.

ب ام و همه چیز را با انتشار توئیتی خنده دار درباره مرسدس آغاز کرده است. در توئیت این خودروساز آمده است:

حالا هر خودرویی می تواند لباس ابرقهرمان موردعلاقه خود را به تن کند!

حساب کاربری دایملر برای پاسخ دادن به توئیت ب ام و حتی نیازی به استفاده از تصویر نداشته و به گفتن این جمله کوتاه بسنده کرده است:

لباس خوبی است ب ام و. لباسی واقعاً ترسناک! مخصوصاً آن جلوپنجره…

این جملات ساده همه چیز را تمام کرده است؛ اما خب بحث به همین جا ختم نشده و سیلی از پاسخ های آمیخته با شوخی و طعنه توسط کاربران توئیتر به راه افتاده است.

اگر با شوخی ای که دایملر انجام داده آشنا نیستید باید بدانید که طراحان ب ام و طی چند سال اخیر و روی محصولات جدید شرکت از جلوپنجره ای بسیار بزرگ استفاده کرده اند. این روند با کراس اوور X۷ آغاز شده اما ابعاد بزرگ آن در این شاسی بلند خیلی به چشم نیامده چراکه X۷ خودش ابعاد بزرگی دارد؛ اما سری ۷ هم دارای چنین جلوپنجره ای بوده و البته خیلی هم با کلیت بدنه هماهنگی ندارد. کانسپت ۴ و تصویر لو رفته از نسل بعدی سری ۴ نیز دارای چنین قطعه ای هستند و طرفداران ب ام و واکنش های زیادی به این روند نشان داده اند.

البته توئیت مرسدس می تواند تا سال ها در ذهن هر خودروسازی که به دنبال طراحی دوقطبی محصولات خود باشد به خوبی بماند.

آدریان فن هوی دونک مدیر طراحی ب ام و از دماغه بزرگ محصولات این برند دفاع کرده و گفته که این شرکت استایل محصولات خود را به تکامل می رساند و مشتریان نیز از آن ها خسته نمی شوند. جهت گیری جدید ب ام و روی استفاده از فرم های برجسته از جمله جلوپنجره بزرگ تأکید دارد.
همرسانی نوشتار: