رندر فولکس گلف GTI جدید، یک قدم نزدیک تر…

  1. سه شنبه ۷ آبان ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
رندر فولکس گلف GTI جدید، یک‌قدم نزدیک‌تر…
به گزارش فرانگر

پس از انتشار تیزرهای گسترده سرانجام فولکس واگن از هشتمین نسل گلف در ولفسبورگ آلمان رونمایی کرد. برخی افراد معتقدند نسخه ی پرفورمنس این خودرو قبلاً معرفی شده چراکه نسخه ی پلاگین هیبریدی GTE قدرت قابل توجه ۲۴۵ اسب بخاری داشته و از این نظر در حد گلف GTI نسل قبل است. البته طرفداران سرسخت گلف اعتقاد دارند در این کلاس جایی برای گلف الکتریکی نیست و بنابراین مطمئنیم آن ها خواهان مدلی درون سوز هستند.

مدل GTI در سال ۲۰۲۰ و زمانی که فولکس از مدل پیست محور GTI TCR هم رونمایی می کند پدیدار خواهد شد. در همین سال شاهد رونمایی نسخه های دیزلی GTD و مدل چهار چرخ محرک R هم خواهیم بود. به تازگی X-Tomi Design رندری از مدل گلف GTI جدید را منتشر کرده که برخی بازنگری های بصری را نشان می دهد. قطعاً می دانید که نسل جدید گلف به صورت سه درب ساخته نخواهد شد و بنابراین تمامی نسخه های آن به صورت ۵ درب روانه بازار می شوند.

رندر فولکس گلف GTI جدید، یک قدم نزدیک تر…

بیش از ۴۰ از معرفی اولین نسل گلف GTI می گذرد و ژرمن ها از آن زمان تاکنون حرف های زیادی در کلاس هاچبک های داغ زده اند. انتظار می رود هشتمین نسل این خودرو قوی تر از هر زمان دیگری باشد و برخی افراد گفته اند در قلب آن پیشرانه ی ۲ لیتری با قدرت بیش از ۲۵۰ اسبی قرار خواهد کرد و فاصله بسیار کمی با قدرت ۲۹۰ اسبی مدل TCR خواهد داشت. البته GTI نسل هشتم قوی ترین نسخه نیست زیرا قبلاً مدل تولید محدود کلاب اسپورت تولید شده که قدرت ۳۱۰ اسب بخاری داشته و به صورت موقت عنوان سریع ترین خودروی دیفرانسیل جلوی تولیدی نوربرگ رینگ را نیز به خود اختصاص داده بود.

رندر فولکس گلف GTI جدید، یک قدم نزدیک تر…

GTI یکی از دو نسخه ای است که تاکنون عرضه اش در بازار آمریکا تائید شده است. نسخه دیگر هم گلف R است. این شرکت فعلاً تصمیمی برای عرضه مدل استاندارد گلف در آمریکا نگرفته اما احتمال عرضه آن نیز بالاست.

رندر فولکس گلف GTI جدید، یک قدم نزدیک تر…
همرسانی نوشتار: