خبری از نسخهٔ پرفورمنس کادیلاک XT۵ و XT۶ نخواهد بود

  1. دوشنبه ۶ آبان ۹۸ ساعت ۱۲:۰۱ (۴ سال،۸ ماه قبل)
خبری از نسخهٔ پرفورمنس کادیلاک XT5 و XT6 نخواهد بود
به گزارش فرانگر

هرچند کادیلاک برنامه های جدیدی برای محصولات سری V خود در بخش سدان ها دارد اما برای کسانی که خواهان یک کراس اوور عملکرد بالا از کادیلاک هستند خبر بدی منتشر شده است. به نقل ازی از انجمن کادیلاک، منابعی که با برنامه های آیندهٔ این شرکت آشنایی دارند گفته اند این شرکت برنامه ای برای ساخت نسخه های پرفورمنس از نسل کنونی کراس اوورهای XT۵ و XT۶ ندارد. این یعنی خبری از نسخهٔ قوی تر این دو برادر نخواهد بود.

بنابراین کسانی که خواهان خرید XT۵ هستند که به تازگی مورد فیس لیفت و به روزرسانی قرار گرفته است، مثل قبل همچنان دو گزینهٔ موتور برای انتخاب خواهند داشت. تیپ های لاکچری و پریمیوم لاکچری این خودرو با پیشرانهٔ پایهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۴۰ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور عرضه می شوند؛ اما خریدارانی که قدرت بیشتری می خواهند، می توانند سراغ موتور ۳.۶ لیتری V۶ تنفس طبیعی بروند که ۳۱۰ اسب بخار قدرت و ۳۶۷ نیوتن متر گشتاور دارد. این موتور برای تیپ پریمیوم لاکچری قابل سفارش است درحالی که در تیپ اسپرت به صورت استاندارد ارائه می شود.

خبری از نسخهٔ پرفورمنس کادیلاک XT5 و XT6 نخواهد بود

مدل بزرگ تر و سه ردیفهٔ XT۶ اما در همهٔ تیپ ها فقط با پیشرانهٔ ۳.۶ لیتری V۶ ارائه می شود و موتور ۲ لیتری برای آن در ایالات متحده قابل انتخاب نیست. نیروی هردو موتور در XT۵ و همین طور در XT۶ توسط یک گیربکس نُه سرعتهٔ اتوماتیک صورت می گیرد درحالی که تیپ اسپرت هردو کراس اوور به صورت استاندارد به سامانهٔ چهارچرخ محرک مجهز هستند.

خبری از نسخهٔ پرفورمنس کادیلاک XT5 و XT6 نخواهد بود

هرچند طبق این گزارش برای این دو کراس اوور خبری از نسخهٔ قوی تر نخواهد بود اما امیدهایی برای ساخت نسخه ای عملکرد بالا از کراس اوور کوچک تر XT۴ وجود دارد. طبق گزارش های قبلی، ساخت نسخهٔ قوی تر XT۴ در حال انجام است و احتمالاً با نشان V عرضه خواهد شد. این خودرو در حال حاضر فقط با همان پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ XT۵ عرضه می شود اما گزارشاتی ادعا کرده اند XT۴-V به پیشرانهٔ ۲.۷ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ شورلت سیلورادو مجهز خواهد شد که ۳۱۰ اسب بخار قدرت دارد. همین موتور به تازگی زیر کاپوت سدان جدید کادیلاک CT۴-V هم قرار گرفته است.

خبری از نسخهٔ پرفورمنس کادیلاک XT5 و XT6 نخواهد بود
همرسانی نوشتار: