قیمت و مشخصات مزدا ۶ مدل سال ۲۰۲۰

  1. دوشنبه ۶ آبان ۹۸ ساعت ۱۱:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
قیمت و مشخصات مزدا 6 مدل سال 2020
به گزارش فرانگر

مزدا ۶ مدل ۲۰۲۰ از پاییز سال جاری میلادی و با قیمت پایه ی ۲۴ هزار دلاری وارد بازار می شود.

قیمت این خودرو نسبت به سال پیش ۲۰۰ دلار افزایش یافته و تغییر خاصی هم در آن مشاهده نمی شود اما بزرگ ترین تغییر صورت گرفته به کلید استارت جدید مربوط می شود. به جز این، نسخه ی پرچم دار سیگنیچر هم دارای نشان جدیدی روی صندوق عقب است.

اگرچه تغییرات صورت گرفته بسیار کمرنگ هستند اما مدل پایه ی مزدا ۶ اسپورت طراحی شیکی داشته و از تجهیزات مناسبی همچون چراغ های جلوی LED، برف پاک کن های حساس به باران و رینگ های ۱۷ اینچی سود می برد. خریداران همچنین در این مدل شاهد دوربین دنده عقب، چراغ های عقب LED و سیستم اگزوز با دو خروجی خواهند بود.

قیمت و مشخصات مزدا 6 مدل سال 2020

کابین هم مجهز بوده و به صورت استاندارد دارای ویژگی هایی همچون فرمان چرمی، سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه ای، صفحه لمسی ۸ اینچی و… می باشد. از دیگر موارد برجسته می توان به سیستم صوتی با ۶ بلندگو، ارتباط بلوتوث، استارت دکمه ای و دو پورت USB اشاره کرد.

قیمت و مشخصات مزدا 6 مدل سال 2020

از نظر ایمنی هم مزدا ۶ مدل ۲۰۲۰ دارای بسته ایمنی این شرکت است که شامل مواردی همچون کروز کنترل راداری، ترمز شهری هوشمند با تشخیص عابران پیاده، هشدار برخورد، هشدار خروج از مسیر با دستیار حفظ خودرو بین خطوط و پایش نقاط کور با هشدار ترافیک پشتی است.

قیمت و مشخصات مزدا 6 مدل سال 2020

نیروبخش مزدا ۶ پیشرانه ی ۲.۵ لیتری اسکای اکتیو جی است که قدرت ۱۸۷ اسب بخاری و گشتاور ۲۵۲ نیوتون متری دارد. این پیشرانه منحصراً با یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک همکاری می کند.

اما قیمت مزدا ۶ تورینگ از ۲۶۶۰۰ دلار آغاز شده و ویژگی های بیشتری همچون پوشش چرم کابین، صندلی های جلوی گرم شونده و رینگ های ۱۹ اینچی دارد. از دیگر تجهیزات این نسخه می توان صندلی راننده با تنظیم در ۶ جهت، مونروف برقی و دو پورت USB اضافی را نام برد. سیستم ورود بدون کلید، اندروید اتو و اپلی کارپلی هم در مدل تورینگ وجود دارند.

یک پله بالاتر مزدا ۶ گرند تورینگ با قیمت ۲۹۷۰۰ دلاری قرار دارد. در این خودرو از پیشرانه ی ۲.۵ لیتری توربو با قدرت ۲۵۰ اسبی و گشتاور ۴۲۰ نیوتون متری استفاده شده و ترمزهای جلوی آن نیز بزرگ تر هستند.

قیمت و مشخصات مزدا 6 مدل سال 2020

این نسخه از مزدا ۶ دارای آینه های جانبی گرم شونده، آینه وسط با تیره شوندگی خودکار، سیستم صوتی Bose با ۱۱ بلندگو و پدال شیفترهای روی فرمان است.

خریدارانی که به دنبال مدلی لوکس تر هستند می توانند مزدا ۶ گرند تورینگ رزرو را انتخاب کنند که قیمتش از ۳۲۲۰۰ دلار آغاز می شود. این مدل از چراغ های جلو و عقب LED، سیستم نوری جلوی تطبیقی و اسپویلر عقب برخوردار بوده و آینه های جانبی تاشونده هم دارد.

قیمت و مشخصات مزدا 6 مدل سال 2020

کابین هم از تجهیزات زیادی برخوردار بوده و دارای صندلی های جلو و عقب چرمی و گرم شونده، هدآپ دیسپلی رنگی و… می باشد.

نهایتاً به مدل پرچم دار سیگنیچر با قیمت ۳۵۳۰۰ دلاری می رسیم که جلوپنجره ای متمایز، چرم ناپا، عناصر جیر و تریم چوب خاصی دارد.

این مدل فول با تکنولوژی های متنوعی همچون صفحه نمایش ۷ اینچی بین پشت آمپرها، ناوبری جی پی اس و دوربین ۳۶۰ درجه عرضه شده و به حسگرهای پارک جلو و عقب، تشخیص علائم ترافیکی و… مجهز است.
همرسانی نوشتار: