انتشار تصاویری از فیس لیفت دوبارهٔ بیوک انویژن

  1. یکشنبه ۵ آبان ۹۸ ساعت ۱۷:۳۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
انتشار تصاویری از فیس‌لیفت دوبارهٔ بیوک انویژن
به گزارش فرانگر

بیوک انویژن که از سال ۲۰۱۴ در بازار چین و از سال ۲۰۱۶ در ایالات متحده حضور دارد، به زودی با دومین فیس لیفت خود راهی بازار می شود و حالا میدانیم چه شکلی خواهد بود زیرا طبق معمول، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین پیش از رونمایی رسمی این خودرو، به منظور صدور گواهینامه ها، تصاویری از انویژن جدید را منتشر کرده است. این فیس لیفت بیشتر ظاهری است و مهم ترین تغییرات در بخش جلویی خودرو صورت گرفته است. انویژن فیس لیفت از چراغ های جلوی جدید، جلوپنجرهٔ بزرگ تر و سپر جلوی بازطراحی شده برخوردار شده است درحالی که در عقب هم چراغ ها و سپر از نو طراحی شده اند. علاوه بر این، نوار کرومی افقی روی درب صندوق هم حالا تا درون چراغ ها ادامه پیدا کرده است.

به دلیل سپرهای جدید، طول انویژن مدل ۲۰۲۰ هم اکنون با ۸ میلی متر افزایش به ۴,۶۹۴ میلی متر رسیده است اما فاصلهٔ محوری آن تغییری نداشته و همان ۲,۷۵۰ میلی متر باقیمانده است. هنوز هیچ تصویری از داخل این خودرو منتشر نشده اما احتمالاً متریال و سیستم اطلاعاتی-سرگرمی جدید بخشی از به روزرسانی های داخلی آن باشند. اسنادی که توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین منتشر شده اند نشان می دهند انویژن فیس لیفت همچنان با همان پیشرانهٔ ۱.۵ لیتری چهار سیلندر توربو عرضه خواهد شد که ۱۶۰ اسب بخار قدرت دارد. احتمالاً انتقال نیروی این موتور هم توسط همان گیربکس هفت سرعتهٔ دوکلاچهٔ کنونی صورت خواهد گرفت.

انتشار تصاویری از فیس لیفت دوبارهٔ بیوک انویژن

در این اسناد اما اشاره ای به پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ که برای نسخهٔ کنونی ارائه می شود نشده است. این موتور ۲۶۰ اسب بخار قدرت دارد و به صورت استاندارد به گیربکس نُه سرعتهٔ اتوماتیک و سامانهٔ چهارچرخ محرک مجهز است. نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ بیوک انویژن تا پیش از پایان سال جاری در چین معرفی خواهد شد اما هنوز مشخص نیست که آیا این فیس لیفت در نسخهٔ بازار آمریکا هم اعمال می شود یا نه.
همرسانی نوشتار: