ارائه تخفیف های قابل توجه برای فورد موستانگ

  1. یکشنبه ۵ آبان ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
ارائه تخفیف‌های قابل‌توجه برای فورد موستانگ
به گزارش فرانگر

فورد موستانگ شاید از نظر فروش در کلاس خودروهای عضلانی رتبه اول را به خود اختصاص داده باشد اما هنوز هم با افت فروش دست وپنجه نرم می کند. به همین خاطر فورد تخفیف هایی را برای فروش اسب مشهور خود در نظر گرفته است.

گفته می شود فورد اخیراً نامه ای به نمایندگی های خود فرستاده و خبر از ارائه تخفیف های گوناگون تا حداکثر مبلغ ۴۲۵۰ دلار داده است. تمامی مدل های موستانگ دارای تخفیف ۱۰۰۰ دلاری هستند و خودروهایی که بیش از ۶۱ روز در نمایندگی موجود بوده باشند ۷۵۰ دلار تخفیف دیگر را نیز می گیرند. این موضوع برای خریداران موستانگ اکوبوست می تواند خبر بسیار خوبی باشد زیرا قبلاً هم ۱۵۰۰ دلار تخفیف برای این مدل اعلام شده بود.

با جمع همه موارد تخفیف موستانگ اکوبوست به ۳۲۵۰ دلار می رسد و در این صورت قیمت پایه ی موستانگ تنها از ۲۳۴۲۰ دلار آغاز می شود. مدل اکوبوست پریمیوم با تخفیف کلی ۳۵۰۰ دلاری در دسترس می باشد.

ارائه تخفیف های قابل توجه برای فورد موستانگ

حداکثر تخفیف های در نظر گرفته شده برای موستانگ ۴۲۵۰ دلار است که در این صورت قیمت مدل پریمیوم را به حدود ۲۷ هزار دلار خواهد رساند. اگر شما خواهان مدل ۸ سیلندر GT باشید با تخفیف ۲۷۵۰ دلاری روبرو خواهید شد و اگر خودرو بیش از ۶۱ روز در پارکینگ نمایندگی باقی مانده باشد این میزان تخفیف به ۳۵۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

ارائه تخفیف های قابل توجه برای فورد موستانگ

اما چرا این تخفیف ها در بازه زمانی کنونی ارائه شده اند؟ این تخفیف ها تا ۱۳ نوامبر قابل اعمال هستند و شاید فورد برنامه ای مفصل تر برای تعطیلات جمعه سیاه داشته باشد. البته که همین تخفیف ها به طور قابل توجهی بهتر از تخفیف های سال پیش بوده و شکی وجود ندارد که افت فروش موستانگ باعث اتخاذ چنین تصمیمی شده است. آمار فروش کنونی تا سپتامبر ۲۰۱۹ نشان می دهند که فروش این خودرو در مقایسه با مدت مشابه سال پیش افت ۱۲.۳ درصدی داشته است. عملکرد کامارو بدتر بوده ولی چلنجر قدیمی عملکرد خوبی داشته و در سه ماهه سوم سال جاری میلادی پرفروش تر از موستانگ ظاهر شده است.

ارائه تخفیف های قابل توجه برای فورد موستانگ
همرسانی نوشتار: