لندروور دیفندر SVR با نیروگاه ۵۰۰ اسبی!

  1. شنبه ۴ آبان ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۴ سال،۷ ماه قبل)
لندروور دیفندر SVR با نیروگاه 500 اسبی!
به گزارش فرانگر

همه می دانیم که لندروور برنامه های زیادی برای گسترش خانواده ی دیفندر داشته و اگرچه نسخه ی پیکاپ این شاسی بلند نمادین ساخته نخواهد شد اما ظاهراً تولید نسخه ای پرفورمنس از آن در دستور کار قرار دارد. یک خبر جالب منتشر شده توسط اتو اکسپرس نشان می دهد که نسخه ی قدرتمند این آفرودر از همکاری لندروور با ب ام و سود خواهد برد.

دیفندر اسپورت تر ظاهراً پسوند SVR را یدک خواهد کشید و از این نظر در طراز محصولاتی همچون رنجروور SVR، اف پیس SVR، اف تایپ SVR و… قرار خواهد گرفت. درست همانند کوپه ی پرچم دار جگوار، انتظار می رود در این شاسی بلند از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربوی ب ام و استفاده شود اما فعلاً چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است.

ظاهراً لندروور قبلاً نسخه ای پیش تولیدی از دیفندر SVR را با کمک های بخش SVO جگوار لندروور ساخته است. اگرچه پیشرانه ی ب ام و در حال حاضر قدرت ۶۱۶ اسب بخاری را در X۵ M تولید می کند و شاید حتی در مدل M۵ CS قدرت بیشتری هم داشته باشد اما شاید قدرت آن در دیفندر SVR به حدود ۵۰۰ اسب بخار کاهش یابد. اتو اکسپرس می گوید نسخه ی داغ تر دیفندر به جنگ مرسدس-ای ام جی G۶۳ خواهد رفت هرچند شاسی بلند جعبه ای مرسدس قدرت ۵۷۷ اسب بخاری دارد.

لندروور دیفندر SVR با نیروگاه 500 اسبی!

بدون هرگونه تعجبی باید گفت شاسی بلند پرسرعت دیفندر در صورت تولید بر پایه ی مدل ۱۱۰ شکل خواهد گرفت و از سیستم چهار چرخ محرک، گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و سیستم تعلیق بادی سود خواهد برد. مهندسان این شرکت شاید حالت پیست را نیز به خودرو بیفزایند و روی آن ترمزهای قوی تر و رینگ های بزرگ تری هم نصب کنند.

لندروور دیفندر SVR با نیروگاه 500 اسبی!

اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود لندروور دیفندر SVR حدود ۲ سال بعد معرفی خواهد شد. همچنین انتظار می رود نسخه ی طویل تر و لوکس تر دیفندر ۱۳۰ نیز در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ پرده برداری شود.

لندروور دیفندر SVR با نیروگاه 500 اسبی!
همرسانی نوشتار: