رکورد جدید دوج، عرضهٔ بیش از ۵۰۰ میلیون اسب بخار به جاده های دنیا

  1. شنبه ۴ آبان ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
رکورد جدید دوج، عرضهٔ بیش از 500 میلیون اسب بخار به جاده‌های دنیا
به گزارش فرانگر

دوج به تازگی به نقطهٔ عطف جذابی دست پیدا کرده که آن عرضهٔ بیش از ۵۰۰ میلیون اسب بخار به جاده های سراسر دنیا است. این سازندهٔ آمریکایی اخیراً برنامهٔ جدید «دوج قدرت دلار» را در ایالات متحده ارائه کرده که امکان خرید مدل های چارجر، چلنجر و دورانگو را با تخفیف ۱۰ دلار برای هر اسب بخار فراهم می کند. دوج قصد داشت به لطف این برنامه تا پایان امسال به رکورد ۵۰۰ میلیون اسب بخار دست پیدا کند اما برنامهٔ «دوج قدرت دلار» استقبال و فروش فراتر از انتظاری را به همراه داشته است.

رئیس بخش خودروهای سواری دوج، SRT، کرایسلر و فیات در FCA آمریکای شمالی «تیم کونیسکیس» دراین باره گفته است:

«دوج قدرت دلار از انتظارات ما فراتر عمل کرده و باعث افزایش چشمگیر عملکرد دوج در سراسر کشور شده و در رسیدن به هدف ما که قرار دادن نیم میلیارد اسب بخار قدرت در اختیار علاقه مندان وفادارمان تا پایان سال بود کمک کرده است. ماسل کارهای دوج نسل جدیدی از خریداران که به پرفورمنس علاقه دارند را جذب می کند. دوج با نگرش و شخصیت خاص خود، برندی است که همچنان به تمایز خود در بازار خودرو ادامه می دهد. این دوران طلایی خودروهای عضلانی است».

رکورد جدید دوج، عرضهٔ بیش از 500 میلیون اسب بخار به جاده های دنیا

برنامهٔ «دوج قدرت دلار» برای خودروهای مدل ۲۰۱۹ تا ۲ ژانویهٔ ۲۰۲۰ در نمایندگی های فروش اجرا می شود. در این برنامه، بیشترین تخفیف به چلنجر هلکت ردآی تعلق می گیرد زیرا این خودرو با ۷۹۷ اسب بخار قدرت مشمول تخفیف ۷۹۷۰ دلاری می شود. برای سدان چارجر اما بیشترین تخفیف ۷۰۷۰ دلار است که متعلق به مدل هلکت با ۷۰۷ اسب بخار قدرت است درحالی که در خانوادهٔ دورانگو هم مدل SRT با ۴۷۵ اسب بخار قدرت، بیشترین تخفیف (۴۷۵۰ دلار) را به خود اختصاص داده است.

رکورد جدید دوج، عرضهٔ بیش از 500 میلیون اسب بخار به جاده های دنیا
همرسانی نوشتار: