انتشار تصاویری از شورلت بلیزر XL هفت نفره

  1. شنبه ۴ آبان ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
انتشار تصاویری از شورلت بلیزر XL هفت‌نفره
به گزارش فرانگر

شورلت مشغول ساخت نسخهٔ بزرگ تر و هفت نفره از کراس اوور بلیزر است که حالا تصاویری از آن توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین منتشر شده است. این نسخه که بلیزر XL نام گرفته است، همانطور که انتظار می رفت در ظاهر تقریباً شبیه نسخهٔ معمولی است اما بااین حال بخش عقبی آن به میزان قابل توجهی کشیده تر شده که این موضوع فوراً از پنجره های جانبی سوم بزرگ تر قابل تشخیص خواهد بود.

هرچند فاصلهٔ محوری بلیزر XL تغییری نکرده و همچنان ۲,۸۶۳ میلی متر است اما طبق گزارش ها، این نسخه ۴,۹۹۹ میلی متر طول، ۱,۹۵۳ میلی متر عرض و ۱,۷۳۶ میلی متر ارتفاع دارد که این یعنی ۱۳۷ میلی متر کشیده تر از بلیزر معمولی است. ازآنجایی که فاصلهٔ محوری این کراس اوور هفت نفره با نسخهٔ معمولی یکسان است، کل طول اضافهٔ آن روی اوورهنگ عقب اعمال شده است. گفته می شود بلیزر XL در چین در دو نسخهٔ پنج نفره و هفت نفره صرفاً با یک پیشرانه عرضه خواهد شد. این موتور یک واحد ۲ لیتری چهار سیلندر توربو است که ۲۳۰ اسب بخار قدرت و تولید می کند و صرفاً به صورت دیفرانسیل جلو ارائه می شود.

انتشار تصاویری از شورلت بلیزر XL هفت نفره

انتظار می رود این نسخهٔ هفت نفره در بازارهای دیگری مثل ایالات متحده هم عرضه گردد. هرچند هنوز هیچ اطلاعات رسمی در این رابطه وجود ندارد اما نسخهٔ آمریکایی بلیزر XL به احتمال زیاد با همان پیشرانه های نسخهٔ معمولی ارائه خواهد شد که شامل ۲.۵ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی با ۱۹۳ اسب بخار قدرت، ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۳۰ اسب بخار قدرت و ۳.۶ لیتری V۶ تنفس طبیعی با ۳۰۸ اسب بخار قدرت می شود؛ اما علاوه بر برخورداری از تنوع بیشتر موتورها، برای نسخهٔ آمریکایی همچنین سامانهٔ چهارچرخ محرک هم ارائه خواهد شد.
همرسانی نوشتار: