فرو رفتن خنجر کاهش هزینه ی نیسان بر قلب داتسون!

  1. جمعه ۳ آبان ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال،۱ ماه قبل)
فرو رفتن خنجر کاهش هزینه‌ی نیسان بر قلب داتسون!
به گزارش فرانگر

شاید داتسون به عنوان برند پایه ی نیسان دیگر وجود نداشته باشد. بنا رویترز، این برند تازه احیا شده نتوانسته به فروش مورد انتظار نیسان در کشورهایی همچون اندونزی دست یابد. این برند نه تنها انتظارات را برآورده نکرده بلکه روی فروش محصولات نیسان نیز تأثیر گذاشته است.

ظاهراً مرگ برند داتسون بخشی از برنامه ی گسترده ی نیسان با عنوان “برنامه ی ریکاوری پرفورمنس” خواهد بود. این برنامه به دنبال بهبود سوددهی نیسان و افزایش فروش بوده است.

رویترز جدای از بازنشسته کردن احتمالی برند داتسون به این امر اشاره کرده که نیسان تولید خود در چندین کارخانه در خارج از چین را کاهش خواهد داد و مدل هایی با فروش پایین تر را روانه موزه خواهد کرد. برای مثال نیسان تایتان و تایتان XD به روز شده دیگر به صورت تک کابین و با پیشرانه ی دیزلی عرضه نخواهند شد.

فرو رفتن خنجر کاهش هزینه ی نیسان بر قلب داتسون!

برند داتسون اوایل دهه ی ۳۰ میلادی روانه ی میدان شد و تا سال ۱۹۸۱ حضور داشت اما پس از آن بود که جای خود را به نیسان داد. این خودروساز ژاپنی در سال ۲۰۱۳ دوباره داتسون را به عنوان جایگزین ارزان قیمت محصولات خود در بازارهایی همچون هند، اندونزی، روسیه و آفریقای جنوبی احیا کرد. امروز داتسون محصولات متنوعی را عرضه می کند.

فرو رفتن خنجر کاهش هزینه ی نیسان بر قلب داتسون!

در آینده خبرهای دقیق تری از آینده ی داتسون به گوش خواهد رسید. صرف نظر از آینده ی داتسون واضح است که نیسان برای سوددهی بیشتر نیازمند تغییرات وسیعی در برنامه های خود می باشد.

datsun
همرسانی نوشتار: