نگاهی به خودروی مسابقه ای فرمول E نیسان

  1. پنجشنبه ۲ آبان ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
نگاهی به خودروی مسابقه‌ای فرمول E نیسان
به گزارش فرانگر

طرفداران تیم نیسان فصل جدید مسابقات فرمول E را به دقت دنبال خواهند کرد تا بتوانند با خودروی این تیم آشنا شوند.

این طرح بدنه ی قرمز، مشکی و سفید رنگ در یوکوهاما رونمایی شده و به وضوح الهام پذیری از پوشش کیمونو را نشان می دهد. کیمونو نماد سنتی برای آینده ای خوش یمن و طولانی است. یک پوشش بدنه ی مشابه نیز روی خودروی لیف نیسمو RC به کار خواهد رفت.

آلفونسو آلبیسا معاون طراحی نیسان گفته است:

نگاهی به خودروی مسابقه ای فرمول E نیسان

از آنجایی که به آغاز دومین فصل حضور در مسابقات فرمول E نزدیک می شویم تیم طراحی ما هم ظاهر جدیدی را پیشنهاد کرده تا با آن بتوان میراث ژاپنی و DNA نیسان را گرامی داشت. ما از رنگ های نمادین قرمز، مشکی و سفید نیسان در یک الگوی کیمونو استفاده کرده ایم و یک حس دینامیک و قدرتمند به وجود آورده ایم.

به منظور رسیدن به این طراحی جدید، نیسان از حدود ۴۰ طراح زبردست برای ارائه ی ایده های خود دعوت کرده بود.

تیم e.dams نیسان هفته ی پیش سری به پیست زده تا تست های پیش از شروع فصل را در والنسیای اسپانیا انجام دهد. این تیم در سه روز تست خود رکوردهای قابل توجهی ثبت کرده است.

نگاهی به خودروی مسابقه ای فرمول E نیسان

نیسان برای فصل جدید مسابقات از قوای محرکه ی به روز شده ای استفاده خواهد کرد تا جایگزین سیستم دو پیشرانه ای سال پیش گردد.

مدیر موتور اسپورت جهانی نیسان اظهار داشته است:

نگاهی به خودروی مسابقه ای فرمول E نیسان

دومین فصل حضور در فرمول E سخت تر از فصل اول خواهد بود. با تغییر مهم و استفاده از یک پیشرانه ما باید کارهای زیادی انجام دهیم. ما از تمامی تجارب به دست آمده در فصل قبل برای بهبود خودروی خود استفاده می کنیم و تأکید بیشتری روی مدیریت باتری و انرژی داریم.

فصل جدید مسابقات فرمول E از ماه آینده در عربستان سعودی آغاز خواهد شد. فرمول E امسال دارای ۱۴ مسابقه در ۱۲ شهر بوده و دو مسابقه نهایی در لندن برگزار می شود.
همرسانی نوشتار: