اولین محصول الکتریکی رنجروور اواخر سال ۲۰۲۱ می آید

  1. پنجشنبه ۲ آبان ۹۸ ساعت ۱۶:۰۳ (۴ سال،۱ ماه قبل)
اولین محصول الکتریکی رنجروور اواخر سال 2021 می‌آید
به گزارش فرانگر

جگوار لندروور از ارائه ی برنامه های خود برای تولید طیف گسترده ای از محصولات الکتریکی ابایی نداشته اما فعلاً بیشتر توجهات روی جگوار و کراس اوور الکتریکی آی پیس بوده است.

لندروور هم در حال برنامه ریزی برای عرضه ی خودروهای الکتریکی بوده و بنا اتوکار، اولین محصول این شرکت اواخر سال ۲۰۲۱ از راه خواهد رسید.

ظاهراً این خودرو به همراه جگوار XJ جدید توسعه یافته و هدفش هم رقابت با کراس اوورهایی همچون آئودی E-Tron اسپورت بک و پورشه ماکان الکتریکی می باشد. این خودرو قبلاً به عنوان رود روور شناخته می شد اما حالا از آن به عنوان یک شاسی بلند مدیوم نام می برند.

اولین محصول الکتریکی رنجروور اواخر سال 2021 می آید

همان گونه که نام خودرو نشان می دهد، این کراس اوور محصولی میان سایز خواهد بود و از نظر ابعاد در جایگاهی بین اووک و ولار قرار خواهد گرفت. البته این خودرو سقفی کم ارتفاع تر و نمای جلوی روان تر برای آئرودینامیک بهتر خواهد داشت.

اولین محصول الکتریکی رنجروور اواخر سال 2021 می آید

علیرغم اینکه محصول الکتریکی رنجروور کوچک تر از ولار خواهد بود اما معماری جدید آن می تواند کابین جادارتری ایجاد کند. ما همچنین انتظار داریم برخی تکنولوژی های پیشرفته همچون پشت آمپرهای دیجیتالی و سیستم اطلاعات تاچ پرو دو را در این خودرو ببینیم.

چیز زیادی درباره محصول الکتریکی لندروور رنجروور نمی دانیم اما انتظار داریم در آن پلتفرم طولی ماژولار بکار رود و متمرکزترین محصول تاریخ رنجروور روی جاده باشد. البته این کراس اوور همچنان توانایی های آفرود خود را به لطف دو پیشرانه الکتریکی و سیستم چهار چرخ محرک حفظ خواهد کرد.

اشاره ای به مشخصات فنی محصول جدید این برند بریتانیایی نشده اما پلتفرم یاد شده برای جا دادن باتری هایی با حداکثر ابعاد ۹۰.۲ کیلووات ساعت طراحی شده است. به این ترتیب محصول رنجروور می تواند حداکثر برد ۴۶۷ کیلومتری داشته باشد.

اولین محصول الکتریکی رنجروور اواخر سال 2021 می آید
همرسانی نوشتار: