تصویر نسل جدید ب ام و M۳ G۸۰ لو رفت؟!

  1. چهارشنبه ۱ آبان ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۱ ماه قبل)
تصویر نسل جدید ب‌ام‌و M3 G80 لو رفت؟!
به گزارش فرانگر

Evolve اتوموتیو یک شرکت بریتانیایی متخصص تیونینگ محصولات ب ام و بوده و به تازگی تصویری را منتشر کرده که طبق گفته ها به نسل جدید ب ام و M۳ تعلق دارد. به نظر می رسد این خودرو در خط مونتاژ حضور دارد.

پوشش های استتاری نمونه های پیشین این خودرو باعث پنهان شدن دیفیوزر بزرگ و چشمگیر M۳ شده بودند. همچنین دو جفت خروجی اگزوز بزرگ هم در این بخش به چشم می خورد. تریم مشکی بخش پایین سپر به همراه رنگ قرمز بخش هایی از دیفیوزر هم در تصویر منتشر شده به چشم می آیند.

گلگیرهای بسیار پهن به همراه نمای عقب عضلانی از دیگر ویژگی های نسل جدید این خودروی اسپورت هستند. چراغ های عقب نیز تیره تر بوده و در کل ظاهر باابهت تری ایجاد کرده است. نهایتاً هم باید به یک اسپویلر کوچک روی صندوق عقب اشاره کنیم.

تصویر نسل جدید ب ام و M3 G80 لو رفت؟!

اگرچه در تک تصویر منتشر شده نمی توانیم کابین را ببینیم اما تصاویر جاسوسی قبلی خبر از وجود پشت آمپرهای دیجیتالی و صفحه نمایش بزرگ داده اند.

تصویر نسل جدید ب ام و M3 G80 لو رفت؟!

M۳ از پیشرانه ی ۶ سیلندر توئین توربو و ظاهراً گیربکس ۶ سرعته دستی استفاده خواهد کرد. مدیر بخش M ب ام و گفته که قدرت این پیشرانه حداقل در نسخه فول بالاتر از ۵۱۰ اسب بخار خواهد بود. دیگر نسخه های این خودرو با سیستم چهار چرخ محرک و گیربکس دوکلاچه اتوماتیک عرضه خواهند شد.

تصویر نسل جدید ب ام و M3 G80 لو رفت؟!

اگرچه انتظار داریم نسل جدید ب ام و M۳ در سال ۲۰۲۰ وارد بازار شود اما فعلاً تاریخ معرفی آن اعلام نشده است. آخرین رویداد خودرویی مهم پیش از رونمایی این خودرو نمایشگاه لس آنجلس ۲۰۱۹ بوده و البته ب ام و پرده برداری از این خودرو در یک مراسم مستقل بجای رونمایی در نمایشگاه های بین المللی را رد نکرده است.

تصویر نسل جدید ب ام و M3 G80 لو رفت؟!
همرسانی نوشتار: