انتشار تصویر نسل جدید سوبارو لوورگ اسپورت ۲۰۲۰

  1. سه شنبه ۳۰ مهر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۱ ماه قبل)
انتشار تصویر نسل جدید سوبارو لوورگ اسپورت 2020
به گزارش فرانگر

ماه پیش بود که سوبارو تیزری مبهم از نمای سه چهارم نسل جدید لِوورگ استیشن ۲۰۲۰ را منتشر کرد. با دیدن این تیزر بود که سریعاً اعلام کردیم این خودرو دارای اسپویلر سقف بزرگ و چراغ های عقب افقی با گرافیک جدید خواهد بود.

انتظار می رود این خودروساز ژاپنی در نمایشگاه توکیو از لوورگ ۲۰۲۰ رونمایی کند هرچند این خودرو فعلاً به صورت پیش تولیدی پدیدار خواهد شد. البته استایل خودرو کم و بیش به مدل نهایی شبیه است زیرا خودروی موردبحث یک کانسپت نبوده و پروتوتایپ نزدیک به خط تولید محسوب می شود.

حالا به لطف یکی از طرفداران سوبارو می توانیم تصویری کاملاً واضح از لوورگ جدید را مشاهده کنیم. این تصویر هم نمای سه چهارم واضح لوورگ ۲۰۲۰ را نشان می دهند که در آن خودرویی تیزتر از نظر طراحی به چشم می خورد.

انتشار تصویر نسل جدید سوبارو لوورگ اسپورت 2020

به هرحال طراحی این خودرو کمی آشنا به نظر می رسد و دلیل آن هم معرفی کانسپت ویزیو تورر در سال پیش می باشد. طراحی جلوپنجره ی شش ضلعی و گلگیرهای عضلانی این دو خودرو شباهت زیادی به هم دارند.

در واقع سال پیش با نمایش کانسپت ویزیو گفته بودیم که این خودروی مفهومی می تواند به عنوان یک استیشن کامپکت یا میان سایز وارد بازار شود. با دیدن این کانسپت، جایگزین مستقیم لوورگ اولین چیزی است که به ذهن ما می رسد.

چیزی که بسیار واضح است وجود طیف گسترده ی تکنولوژی های ایمنی و کمک راننده در لوورگ جدید خواهد بود.

بنا به گفته ی سوبارو، محصولاتی همچون لوورگ ۲۰۲۰ آینده ای را تشکیل می دهند که در آن همه می توانند از رانندگی لذت ببرند.

Subaru Levorg 2019


سوبارو هم اکنون لوورگ را در ژاپن، اروپا، استرالیا و دیگر بخش های آسیا عرضه می کند اما خبری از آن در آمریکا نیست.همرسانی نوشتار: