نصب بزرگ ترین بال عقب ممکن روی سوپرا!

  1. سه شنبه ۳۰ مهر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۳ (۴ سال،۱ ماه قبل)
نصب بزرگ‌ترین بال عقب ممکن روی سوپرا!
به گزارش فرانگر

چهارمین نسل تویوتا سوپرا بنا به دلایل زیادی محبوب طرفداران بوده و هست. از جمله ی این دلایل می توان به توانایی بسیار بالا و پیشرانه ای تیون پذیر، هندلینگ استثنایی و بال عقب بزرگی اشاره کرد که با نام سوپرا عجین شده است.

به همین دلیل است که وقتی نسل جدید این خودرو با اسپویلر کوچک روی صندوق عرضه شد مطمئن شدیم که بالاخره یک فرد یا شرکتی این اسپویلر را کنار گذاشته و یک بال بزرگ روی آن نصب خواهد کرد. البته این موضوع جدای از انتقاداتی بوده که سوپرا به خاطر همکاری پررنگ با ب ام و تجربه کرده است.

و بالاخره آن لحظه فرا رسیده چراکه یکی از شرکت های افترمارکتی بال جدیدی را روی سوپرا نصب کرده اند هرچند ابعاد این بال کمی بزرگ تر از حالت عادی است! واقعیت این است که ابعاد بال موردبحث به اندازه ای بزرگ بوده که شاید از نظر برخی افراد چندان جالب به نظر نرسد.

این سوپرا توسط اتو تیوند که یک شرکت مستقر در کالیفرنیا بوده دست کاری شده است. ظاهراً این سوپرای تیون شده در رویداد فرمول دریفت حضور خواهد یافت.

نصب بزرگ ترین بال عقب ممکن روی سوپرا!

شاید اتو تیوند درباره ی لبه ی فیبر کربنی کامل این خودرو سخن گفته باشد اما همه می دانیم که در اولین نگاه توجه همه به بال بزرگ خودرو جلب خواهد شد. قطعاً ما دوستدار نصب بال عقب جذاب روی نسل جدید سوپرا هستیم اما نمی دانیم که وجود چنین بال بزرگی در سوپرا به جذابیت آن کمکی خواهد کرد یا خیر.

اما کار اتو تیوند در قرار دادن چنین بال عظیم الجثه ای روی صندوق سوپرا کاملاً خوب بوده است.

نصب بزرگ ترین بال عقب ممکن روی سوپرا!

سوپرای جدید تاکنون در معرض توجه چندین تیونر مطرح دنیا قرار گرفته و در ادامه هم قطعاً نمونه های تیون شده ی بیشتری را خواهیم دید.
همرسانی نوشتار: