لاستیک های مخصوص پیرلی برای ب ام و M۸

  1. دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸ ساعت ۱۵:۰۱ (۴ سال،۷ ماه قبل)
لاستیک‌های مخصوص پیرلی برای ب‌ام‌و M8
به گزارش فرانگر

پیرلی از لاستیک های سفارشی خود برای ب ام و M۸ جدید رونمایی کرد.

این سوپر کوپه که نسخه ی پرچم دار خانواده ی سری ۸ است و جایگزین جذاب M۶ به عنوان گرندتورر پرفورمنس محسوب می شود، نزدیک ترین محصول ب ام و به سوپرکارهای کنونی به شمار می رود.

تمامی مدل های M۸ از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۶۲۵ اسب بخار استفاده می کنند. این قدرت در تریم کامپتیشن به تمامی چرخ ها منتقل شده و باعث ایجاد شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳.۲ ثانیه ای و حداکثر سرعت محدودشده ی ۲۵۰ کیلومتر در ساعتی می شود.

لاستیک های مخصوص پیرلی برای ب ام و M8

همکاری پیرلی و ب ام و به سال های قبل بازمی گردد. این شرکت ایتالیایی لاستیک های مشهور P Zero خود را انتخاب کرده تا به این ترتیب با مشخصات سواری M۸ و شاسی و هندلینگ درخور آن هماهنگی داشته باشد.

لاستیک های مخصوص پیرلی برای ب ام و M8

این لاستیک های ویژه برای ب ام و با استفاده از نشانه های ستاره ای روی دیواره ی لاستیک شناخته می شوند. لاستیک های پیرلی در مسیرهای خیس و خشک، در زمان ترمز گرفتن و در پیست پرفورمنس بهتری دارند.

لاستیک های مخصوص پیرلی برای ب ام و M8

از جمله بهبودهای این لاستیک ها نسبت به نمونه های استاندارد می توان به الگوی جدید عاج ها اشاره کرد که مشخصات سواری خودرو را تغییر داده و باعث کاهش صدای تولیدی می شوند. لایه ی متفاوت بکار رفته در ساختار لاستیک هم باعث بهبود عملکرد آن شده است. لاستیک های جلو ساختار متقارنی دارند درحالی که این وضعیت در بخش عقب به صورت نامتقارن است.

لاستیک های مخصوص پیرلی برای ب ام و M8
همرسانی نوشتار: