معرفی کانسپت مسابقه ای و سبک وزن سالین GT۴

  1. دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸ ساعت ۱۳:۱۸ (۴ سال،۸ ماه قبل)
معرفی کانسپت مسابقه‌ای و سبک‌وزن سالین GT4
به گزارش فرانگر

پس از خداحافظی خاطره انگیز سوپرکار سالین ۱ در سال ۲۰۱۷، شرکت سالین اتوموتیو از کانسپت مسابقه ای جدیدی رونمایی کرده و این خودرو در سری مسابقات GT۴ حضور پیدا خواهد کرد. این خودرو که سالین GT۴ کانسپت ریس نام گرفته شهرت سالین در مسابقات GT را دوباره زنده خواهد کرد.

این خودروی مفهومی بر پایه ی نسخه ی جاده ای سالین ۱ شکل گرفته هرچند این شرکت به روزرسانی های چشمگیری را به منظور هماهنگی با سری مسابقات GT۴ انجام داده است.

اول از همه باید گفت این کانسپت از اسپلیتر جلو و گلگیرهای جدیدی سود برده و در عقب هم یک دیفیوزر جدید برای بهبود آئرودینامیک به چشم می خورد. بال عقب بزرگ هم برای افزایش داون فورس و کشش نصب شده است. کانسپت GT۴ همچنین از سیستم ترمز ضد قفل جلو و عقب و دیگر تجهیزات خاص این سری مسابقات برخوردار است.

معرفی کانسپت مسابقه ای و سبک وزن سالین GT4

پشت دو صندلی مسابقه ای خودرو همان پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲.۲ لیتری توربو با قدرت ۴۵۰ اسب بخار و گشتاور ۴۷۴ نیوتون متر قرار گرفته است. شاسی بلند سبک وزن و بدنه ی فیبر کربنی نیز جزو ویژگی های خاص سوپرکار سالین ۱ هستند.

معرفی کانسپت مسابقه ای و سبک وزن سالین GT4

مدیرعامل و مؤسس این شرکت گفته است:

معرفی کانسپت مسابقه ای و سبک وزن سالین GT4

ما سالین ۱ را برای استفاده های کامل در پیست و مسابقه توسعه دادیم. شرکت ما با DNA مسابقه ای رشد کرده و پیست جایی است که شهرت ما را ثابت می کند. ما به دنبال کامل کردن فرایند رشد خود بوده و این خودرو را در مسابقات GT۴ سراسر دنیا خواهیم دید.

خودروی مسابقه ای GT۴ فعلاً در حال طی مراحل توسعه ای خود بوده و انتظار می رود هر دستگاه آن پس از تکمیل قیمت ۲۲۵ هزار دلاری داشته باشد.
همرسانی نوشتار: