انتشار تصاویری از فیس لیفت بیوک رگال در چین

  1. دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸ ساعت ۱۳:۱۸ (۴ سال،۴ ماه قبل)
انتشار تصاویری از فیس‌لیفت بیوک رگال در چین
به گزارش فرانگر

چند تصویر از نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ بیوک رگال در چین منتشر شده است. با توجه به این تصاویر، رگال فیس لیفت و سازه سازی جزئی را تجربه کرده که بیشتر روی قسمت جلویی تمرکز دارد. در این قسمت جلوپنجرهٔ اصلاح شده ای دیده می شود که نوار کرومی باریک تری در میانهٔ آن کار شده است. علاوه بر این، چراغ های جلو هم از نو طراحی شده و فرم تیزتری پیدا کرده اند. کمی پایین تر سپر جدیدی با طراحی اسپرت تر به چشم می خورد که از ورودی هوای مرکزی بزرگ تری برخوردار است. علاوه بر این، ورودی های هوای جانبی جدیدی هم در این سپر طراحی شده که چراغ های LED درون آن جای گرفته است.

حجم تغییرات در بخش عقبی رگال اما بسیار کمتر بوده و صرفاً به اصلاحاتی جزئی در سپر به همراه سر اگزوزهای جدید مستطیل شکل محدود می شود. همچنین در گرافیک داخلی چراغ های عقب نیز به روزرسانی جزئی صورت گرفته است. درمجموع تغییرات رگال فیس لیفت بسیار به تغییراتی شباهت دارد که در نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ اوپل اینسیگنیا هم دیده شده است. از آن خودرو تصاویر جاسوسی زیادی منتشر شده که در آن ها چراغ های جلو جدید و سپر جلوی اصلاح شده قابل تشخیص است.

انتشار تصاویری از فیس لیفت بیوک رگال در چین

فعلاً هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی رگال جدید منتشر نشده است اما نسخهٔ کنونی این سدان آمریکایی با دو موتور مختلف در چین عرضه می شود. موتور پایه یک واحد ۱.۵ لیتری توربو با ۱۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۵۲ نیوتن متر گشتاور است درحالی که خریداران می توانند یک موتور قوی تر ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۶۰ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور را هم سفارش دهند. رگال در ایالات متحده اما در نسخهٔ معمولی صرفاً با همین موتور ۲ لیتری عرضه می شود اما نسخهٔ پرفورمنس رگال GS به موتور ۳.۶ لیتری V۶ با ۳۱۰ اسب بخار قدرت مجهز است. احتمالاً همین فیس لیفت در نسخه های مخصوص بازار ایالات متحده هم اعمال خواهد شد.
همرسانی نوشتار: