انتشار تصاویری از نسل جدید چری تیگو ۷

  1. دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸ ساعت ۱۰:۱۲ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
انتشار تصاویری از نسل جدید چری تیگو 7
به گزارش فرانگر

به تازگی تصاویری از کراس اوور کامپکت جدید چری منتشر شده است. با توجه به اینکه در عقب این خودرو نوشتهٔ Tiggo ۷ دیده می شود، می توان گفت این خودرو در اصل نسل جدید کراس اوور تیگو ۷ است. البته مقامات چری گفته اند این کراس اوور در آینده نام جدیدی خواهد داشت ولی بااین حال ما فعلاً آن را نسل جدید تیگو ۷ میدانیم. با توجه به این تصاویر، تیگو ۷ جدید نسبت به نسل کنونی بسیار تغییر کرده است. در بخش جلویی خودرو جلوپنجرهٔ شش ضلعی بزرگی دیده می شود که بخش داخلی آن با قطعات کرومی ستاره مانند تزئین شده و به طرفین آن هم چراغ های باریک LED متصل شده است. در طرفین سپر جلوی خودرو هم بخشی سه بعدی با مه شکن هایی به صورت دو نوار LED به چشم می خورد که نمای منحصربه فردی دارند.

پروفیل جانبی تیگو ۷ جدید هم نسبت به نسل کنونی تفاوت هایی دارد و در آن از طرح سقف شناور استفاده شده است. سبک طراحی عقب خودرو اما با چراغ های باریک متصل به هم شباهت زیادی به کراس اوور بزرگ تر تیگو ۸ دارد و صرفاً طراحی ساده تر سپر با سر اگزوزهای کوچکی در پایین، آن را از برادر بزرگ ترش متمایز کرده اند. این کراس اوور جدید چینی ۴,۵۰۰ میلی متر طول، ۱,۸۴۲ میلی متر عرض و ۱,۷۴۶ میلی متر ارتفاع دارد که به جز در ارتفاع، در دیگر جهات تفاوت چندانی با نسل کنونی ندارد. فاصلهٔ محوری این خودرو نیز نسبت به قبل بدون تغییر باقیمانده و برابر با ۲,۶۷۰ میلی متر است اما فاصلهٔ عرضی محورها کمی افزایش داشته است.

انتشار تصاویری از نسل جدید چری تیگو 7

تیگو ۷ جدید بسته به تیپ ها، با رینگ های ۱۷، ۱۸ و ۱۹ اینچی در طرح های مختلف، سنسورهای پارک جلو و عقب، سانروف پانورامیک، رادار، شیشه های دودی، آنتن کوسه ای و… به بازار عرضه خواهد شد. چری برای این کراس اوور جدید دو پیشرانهٔ مختلف چهار سیلندر توربوشارژ ۱.۵ لیتری و ۱.۶ لیتری را در نظر گرفته است که اولی ۱۵۶ اسب بخار و دومی ۱۹۷ اسب بخار قدرت تولید می کند. فعلاً اطلاعاتی در مورد زمان رونمایی رسمی، زمان عرضه به بازار و قیمت تیگو ۷ جدید منتشر نشده است.

انتشار تصاویری از نسل جدید چری تیگو 7
همرسانی نوشتار: