ارتقای ظاهری و باطنی آئودی TT RS توسط ABT

  1. شنبه ۲۷ مهر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۱ ماه قبل)
ارتقای ظاهری و باطنی آئودی TT RS توسط ABT
به گزارش فرانگر

اگر شما مالک یک آئودی بوده و خواهان ارتقای آن باشید بهترین کار مراجعه به شرکت تیونینگ ABT است. این تیونر آلمانی جزو پیشتازان ارتقای محصولات گروه فولکس واگن بوده و چندین پکیج تیونینگ برای جدیدترین نسل آئودی TT RS در نظر گرفته است.

آئودی TT RS از پیشرانه ی ۵ سیلندر ۲.۵ لیتری توربو با قدرت ۳۹۴ اسب بخار و گشتاور ۴۷۹ نیوتون متری استفاده کرده و پرفورمنس آن در خط مستقیم مشابه برخی سوپرکارهای شناخته شده ی بازار است. اولین چالش ABT بازنگری در این قوای محرکه بوده و حاصل کار هم ایجاد قدرت و گشتاور بیشتر از نسخه ی استاندارد است.

اما قدرت و گشتاور بیشتر این خودرو که هم اکنون برابر با ۴۵۳ اسب بخار و ۵۲۸ نیوتون متر است با استفاده از ECU سفارشی به دست آمده است. با توجه به اینکه هیچ تغییر مکانیکی دیگری در این خودرو رخ نداده بنابراین رسیدن به این قدرت با استفاده از ECU جدید قابل توجه به نظر می رسد.

افرادی که خواهان صدای پرطنین تر به منظور هماهنگی با قدرت و شتاب بالای TT RS خود هستند می توانند سیستم اگزوزی را سفارش دهند که باعث حذف دو خروجی گرد نسخه ی استاندارد و نصب چهار خروجی مشکی رنگ می شود. این اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ است.

ارتقای ظاهری و باطنی آئودی TT RS توسط ABT

تکمیل کننده ی تغییرات این خودرو دو نوع رینگ متفاوت ۱۹ و ۲۰ اینچی با رنگ های مشکی مات یا براق است. از دیگر تغییرات ظاهری می توان به قطعات فیبر کربنی متعدد همچون دیفیوزر جدید، اسپلیتر جلوی متفاوت و… اشاره کرد.

تمامی قطعات نصب شده توسط ABT از گارانتی ۴ سال/۱۶۰ هزار کیلومتر برخوردار بوده و بنابراین مالکان TT RS می توانند به راحتی این کیت را سفارش دهند.

ارتقای ظاهری و باطنی آئودی TT RS توسط ABT
همرسانی نوشتار: