معرفی گران ترین نسخه ی پورشه تایکان ۴S

  1. جمعه ۲۶ مهر ۹۸ ساعت ۱۹:۰۳ (۴ سال،۹ ماه قبل)
معرفی گران‌ترین نسخه‌ی پورشه تایکان 4S
به گزارش فرانگر

زمانی که پورشه تایکان در نسخه های توربو و توربو S معرفی شد همه تحت تأثیر مشخصات و البته قیمت بالای این خودرو قرار گرفتند. با بهای آغازین ۱۵۳,۳۱۰ دلاری که با سفارش برخی آپشن ها به ۲۰۰ هزار دلار هم می رسد، تایکان خودروی بسیار گران قیمتی است. به همین خاطر پورشه از مدل پایه ی تایکان ۴S با شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت زیر ۴ ثانیه ای و قیمت پایه ی ۱۰۳,۸۰۰ دلاری رونمایی کرد. به نظر می رسد دنیای سوپرکارهای الکتریکی روز به روز دست یافتنی تر می شود. البته این نسخه از تایکان هم همانند تمامی محصولات پورشه با آپشن های زیادی در دسترس بوده و قیمتش سریعاً می تواند بالا برود.

با راه اندازی پیکربندی آنلاین این خودرو ما سریعاً دست به کار شدیم تا گران ترین نسخه ی تایکان ۴S را بسازیم. با وجود آپشن هایی به ارزش ۹۰۷۲۰ دلار، شما می توانید مدل پایه تایکان، تسلا مدل S برد بلند و مدل کارکرده ی باکستر را بخرید! در کل قیمت تایکان ۴S در گران ترین حالت خود می تواند به ۱۹۵۸۷۰ دلار برسد و البته مطمئن نیستیم که ما تمامی آپشن ها را در نظر گرفته باشیم زیرا تعداد آپشن هایی که پورشه برای این خودرو در نظر گرفته واقعاً زیاد است.

لیست آپشن های تایکان کاملاً طول و دراز بوده اما در واقع با دو آیتم مهم با قیمت کل ۲۶۱۰ دلاری آغاز می شود که شامل سقف پانورامیک ثابت و شارژر موبایل می باشد. این دو آپشن حتماً باید انتخاب شوند زیرا پورشه شما را مجبور به انتخابشان می کند! به همین خاطر قیمت تایکان ۴S واقعاً از ۱۰۳۸۰۰ دلار آغاز نمی شود بلکه از ۱۰۶۴۱۰ دلار در دسترس می باشد. پورشه می گوید این دو آپشن در زمان عرضه موجود هستند بنابراین اگر شما به حد کافی صبور باشید می توانید نسخه های کاملاً پایه ی تایکان را در ماه های آتی سفارش دهید.

معرفی گران ترین نسخه ی پورشه تایکان 4S

معرفی گران ترین نسخه ی پورشه تایکان 4S

از اینجا به بعد همه چیز سریعاً گران می شود! پکیج پریمیوم با سیستم صوتی برمستر قیمت ۱۰۵۷۰ دلاری داشته و پکیج پرفورمنس هم با بهای ۶۴۳۰ دلار در دسترس است. ترمزهای کامپوزیت سرامیکی هم آپشنی ۹۹۷۰ دلاری هستند. خود باتری پرفورمنس ۹۳ کیلووات ساعتی نیز با قیمت ۶۵۸۰ دلار ارائه شده است.

معرفی گران ترین نسخه ی پورشه تایکان 4S

این پکیج ها تجهیزات زیادی را در خود جای داده اند هرچند باید ۴۷۶۰ دلار برای سیستم اینو درایو دارای کروز کنترل تطبیقی بپردازید. در این سیستم همچنین فرمان گرم شونده و تریم فیبر کربن و چرم کابین هم وجود دارند. صندلی های تطبیقی با تنظیم در ۱۸ جهت جزو پکیج پریمیوم نیستند و قیمت ۱۹۳۰ دلاری دارند. برای صفحه نمایش دوم طرف سرنشین نیز باید ۱۱۳۰ دلار پرداخت کرد.

معرفی گران ترین نسخه ی پورشه تایکان 4S

همان گونه که عرض کردیم لیست آپشن های این خودرو کاملاً طویل بوده و شامل همه ی چیزها می باشد. با انتخاب آن ها قیمت خودرو به راحتی از ۲۰۰ هزار دلار عبور می کند.

معرفی گران ترین نسخه ی پورشه تایکان 4S
همرسانی نوشتار: