فولکس واگن تیگوان ۲۰۲۰، ایمن تر و گران تر!

  1. پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۳ (۴ سال،۹ ماه قبل)
فولکس‌واگن تیگوان 2020، ایمن‌تر و گران‌تر!
به گزارش فرانگر

درحالی که خریداران منتظر معرفی مدل جدید تیگوان R هستند اما این نسخه ی عادی کراس اوور فولکس واگن است که به روزرسانی مدل سال ۲۰۲۰ را تجربه نموده است. نگاهی به برگه مشخصات این خودرو نشان می دهد که لیست تجهیزات استاندارد تیگوان ۲۰۲۰ پر و پیمان تر شده و البته قیمت آن نیز ۶۷۵ دلار افزایش یافته است.

نسخه ی پایه ی تیگوان S هم اکنون قیمت ۲۵۹۶۵ دلاری دارد که افزایش ۶۷۵ دلاری را نشان می دهد. تصمیم فولکس برای افزایش قیمت این خودرو با اضافه کردن تجهیزات بیشتر توجیه شده است. در این خودرو می توانید پایش نقاط کور، ترمز اضطراری خودکار و هشدار ترافیک عقب را به صورت استاندارد ببینید. این سیستم ها تا پیش از این به صورت پکیج دستیار راننده ی ۴۵۰ دلاری در دسترس بودند بنابراین هم اکنون شما تنها ۲۲۵ دلار بیشتر برای تیگوان S پرداخت می کنید.

یک پله بالاتر تریم SE قرار دارد که ۴۲۵ دلار گران تر شده و مدل SEL هم افزایش قیمت ۴۷۵ دلاری را تجربه کرده است. مورد جالب اینکه مدل پرچم دار SEL پریمیوم R-Line هم اکنون ۷۵ دلار ارزان تر است.

فولکس واگن تیگوان 2020، ایمن تر و گران تر!

یکی از تغییرات مهم این خودرو کاهش گارانتی ۶۰ ساله/۱۱۵ هزار کیلومتری به ۴ سال/۸۰ هزار کیلومتر می باشد؛ اما خب در طرف مقابل تیگوان ۲۰۲۰ دارای دو سال هزینه های نگهداری رایگان است که تا پیش از این وجود نداشت.

فولکس واگن تیگوان 2020، ایمن تر و گران تر!

البته مدل های سال پیش تیگوان با تخفیف ۱۵۰۰ دلاری عرضه می شوند. تغییرات بزرگ در سال آینده و زمانی رخ خواهند داد که تیگوان فیس لیفت شده و مدل پرفورمنس R هم روانه ی میدان خواهد شد.

فولکس واگن تیگوان 2020، ایمن تر و گران تر!
همرسانی نوشتار: