ب ام و X۶ M کابریو، پاسخ به سؤالی که پرسیده نشده!

  1. پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
ب‌ام‌و X6 M کابریو، پاسخ به سؤالی که پرسیده نشده!
به گزارش فرانگر

برخلاف شاسی بلندهای کوپه، قدبلندهای کانورتیبل فعلاً مشتری زیادی ندارند اما خب این امر باعث نشده برخی افراد از تجسم چنین نسخه ای از ب ام و X۶ M جدید دست بکشند.

یکی از این افراد XTomi است که این شاسی بلند کوپه ی اسپورت را وارد دنیای دیگری کرده است. اگرچه ظاهر خودرو برجسته و خاص شده اما مطمئن نیستیم که همه ی افراد آن را خودرویی زیبا بدانند.

خوشبختانه این تصویر تنها یک رندر دیجیتالی است و هیچ کس حتی فکر تولید آن را نیز به ذهن خود وارد نمی کند.

درحالی که ما سرگرم تماشای این رندرهای دیجیتالی هستیم، ب ام و خود را آماده ی عرضه ی نسل جدید X۶ M می کند. این خودرو سال آینده با قیمت پایه ی ۱۰۸۶۰۰ دلاری برای نسخه ی استاندارد X۶ M و قیمت ۱۱۷۶۰۰ دلاری برای مدل قوی تر کامپتیشن عرضه خواهد شد. هر دو نسخه از X۶ M دارای پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربو هستند که در مدل اولی قدرت ۵۹۲ اسبی و در دومی خروجی ۶۱۶ اسب بخاری دارد. برای یادآوری بد نیست بدانید نسل پیشین X۶ M قدرت ۵۶۷ اسب بخاری و قیمت ۱۰۵۷۰۰ دلاری داشته است.

ب ام و X6 M کابریو، پاسخ به سؤالی که پرسیده نشده!

ب ام و X6 M کابریو، پاسخ به سؤالی که پرسیده نشده!

ب ام و X6 M کابریو، پاسخ به سؤالی که پرسیده نشده!


مدل جادارتر و زیباتر X۵ M و X5 M کامپتیشن دقیقاً از همین پیشرانه استفاده کرده و قدرت یکسانی دارند اما قیمت آن ها به ترتیب از 105100 و 114100 دلار آغاز می شود. با این وجود شک نداریم که برخی افراد مدل X6 را جذاب تر خواهند دانست و پرداخت بهای بیشتر برای آن را با جان و دل خواهند پذیرفت.

رندر این نسخه از X۵ M که توسط دوست و کاربر عزیز پدال آقای امیر وطن آرا طراحی شده را نیز مشاهده می نمایید.

BMW X5 M 2019
همرسانی نوشتار: