افشای تصاویری از نسل جدید تویوتا یاریس

  1. چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ ساعت ۱۰:۱۸ (۴ سال،۸ ماه قبل)
افشای تصاویری از نسل جدید تویوتا یاریس
به گزارش فرانگر

تویوتا قصد دارد به زودی نسل جدید هاچ بک ساب کامپکت یاریس را برای بازارهای اروپایی و آسیایی معرفی کند اما پیش از رونمایی رسمی، تصاویری از این خودرو افشا شده است. یاریس جدید در همان مسیر مدل های C-HR و کرولا گام نهاده و از جدیدترین زبان طراحی تویوتا بهره می برد. نمای جلویی این خودرو هوشمندانه و تهاجمی به نظر می رسد درحالی که بخش عقبی آن هم با چراغ هایی که با نواری LED به هم متصل شده اند، نمای قابل توجهی را به نمایش گذاشته است.

این اولین یاریسی محسوب می شود که روی پلت فرم TNGA تویوتا ساخته شده است. تویوتا استحکام بسیار بیشتر، مرکز ثقل پایین و طراحی بسیار هوشمندانه را از مزیت های وجود این پلت فرم در زیر پوست یاریس جدید برشمرده است. همچنین مثل کرولای جدید، نسل جدید یاریس هم قصد دارد تجربهٔ رانندگی جذاب تری را ارائه کند که آن را بیشتر از پیشینیان خود متمایز خواهد کرد. همچنین پیش ازاین، نسخهٔ اسپرت GR این ماشین هم با پوشش های استتاری در نوربرگ رینگ دیده شده است که این یعنی تویوتا ارائهٔ این نسخه را هم برای یاریس جدید در برنامهٔ خود دارد.

افشای تصاویری از نسل جدید تویوتا یاریس

در همین حال، یاریس یک تویوتای جدید است که این یعنی نسل جدید این خودرو حداقل یک نسخهٔ هیبریدی هم خواهد داشت. گفته می شود این نسخه به قوای محرکهٔ ۱.۵ لیتری الکتریکی سازی شده با ۱۱۵ اسب بخار قدرت مجهز خواهد بود که این یعنی ۱۶ اسب بخار از یاریس هیبریدی کنونی قوی تر خواهد بود. انتظار می رود نسل جدید یاریس رسماً در نمایشگاه توکیو رونمایی شود.

افشای تصاویری از نسل جدید تویوتا یاریس
همرسانی نوشتار: