لو رفتن تصاویر فولکس واگن گلف ۲۰۲۰ جدید

  1. چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ ساعت ۰۸:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
لو رفتن تصاویر فولکس‌واگن گلف 2020 جدید
به گزارش فرانگر

هشتمین نسل فولکس واگن گلف به صورت رسمی در ۲۴ اکتبر رونمایی خواهد شد اما تصاویر نهایی این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است.

درحالی که فولکس نتوانسته به خوبی از هویت گلف جدید در رسانه ها محافظت کند، این خودرو چندین بار با پوشش استتاری بسیار کم و یا حتی بدون پوشش استتاری رویت شده و حالا هم بهترین نما از گلف جدید در حال انتشار در فضای مجازی است.

این تصاویر که در پیج طرفداری فولکس واگن در اسلواکی منتشر شده نشان دهنده ی گلف آماده ی تولید ۲۰۲۰ است. در این تصویر می توانیم چراغ های جلویی را ببینیم که تا پیش از این به صورت استادانه ای مخفی شده بودند. در بخش بالای چراغ ها نوار دیلایت LED مشهود است.

لو رفتن تصاویر فولکس واگن گلف 2020 جدید

این دیلایت های نورانی با تریم افقی جلوپنجره هماهنگی داشته و روی پهنای هشتمین نسل گلف تأکید دارند. در بخش سپر نیز میله های افقی بکار رفته که می توانند بخشی از آن ها یا تمامی سپر به صورت رنگی باشند.

ما نوع تریم این خودرو را نمی دانیم اما قطعاً از نوع نسخه های پایه است زیرا تریم اطراف پنجره ها از نوع مشکی بوده و رینگ ها هم کمی کوچک تر به نظر می رسند. در پروفایل جانبی هم گلف تفاوت زیادی با نسل هفتم نداشته و استثنای آن نیز آینه های جانبی هستند که در روی درب ها نصب شده اند.

اما در کابین داستان دیگری وجود دارد. کاکپیت متمرکز روی راننده ی این خودرو بسیار پیشرفته و مدرن به نظر می رسد. اگر این تصویر از گلف به نمونه ی پایه تعلق داشته باشد (اهرم دنده دستی هم می تواند بر این موضوع دلالت داشته باشد) فولکس واگن قطعاً به خاطر طراحی کابینی سطح بالا تحسین خواهد شد. اگرچه انتظار نداریم نسل جدید گلف طراحی انقلابی داشته باشد اما مشتاقیم ببینیم استایل نهایی این خودرو چه واکنش هایی در پی خواهد داشت.

لو رفتن تصاویر فولکس واگن گلف 2020 جدید

لو رفتن تصاویر فولکس واگن گلف 2020 جدید
همرسانی نوشتار: