فروش فراری ۴۵۸ اسپایدری که پودر شده است!

  1. سه شنبه ۲۳ مهر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۴ (۴ سال،۹ ماه قبل)
فروش فراری 458 اسپایدری که پودر شده است!
به گزارش فرانگر

فراری ۴۵۸ یکی از آخرین و خاطره انگیزترین محصولات ۸ سیلندر تنفس طبیعی این خودروساز ایتالیایی بوده و البته جزو زیباترین خودروهای چند سال اخیر فراری نیز محسوب می شود. این ۴۵۸ اسپایدر ویژه ای که مشاهده می کنید نسبت به دیگر خودروهای فروشی کمی فرق می کند!

همان گونه که می بینید، اگرچه ۴۵۸ خودروی بسیار جذابی است اما دچار حادثه شده و کاملاً سوخته است. همه ی آن چیزی که دیده می شود فلزات ذوب شده و پودری است که روی زمین باقی مانده و آهن زنگ زده هم میانشان خودنمایی می کند.

البته دیدن فروش برخی خودروهای آتش گرفته در آمریکا غیرعادی نیست اما هنوز هم نمی دانیم که چه افرادی چنین چیزهایی را می خرند. البته شاید برخی افراد تنها به خاطر شماره شاسی و بدنه اقدام به خرید چنین خودروهای از بین رفته ای بکنند.

فروش فراری 458 اسپایدری که پودر شده است!

واضح است که این فلزات ذوب شده دیگر به خودرو تبدیل نخواهند شد زیرا چیزی برای بازگشت وجود ندارد. حتی یک قطعه از خودرو جان سالم به در نبرده تا بتوان گفت حداقل می توان آن را در خودروی دیگری نصب کرد.

فروش فراری 458 اسپایدری که پودر شده است!

اما جدای از خنده و شوخی، این حراجی در دسته ی خودروهای بهتر قرار داشته و نشان می دهد که مسئول فروش ۴۵۸ یاد شده دارای مسئولیت تائید شده برای انجام کارهایی همچون شستن یا جاروی داخل خودرو بوده است. البته فکر نمی کنیم که شستن این خودرو کار صحیحی باشد!

فروش فراری 458 اسپایدری که پودر شده است!
همرسانی نوشتار: