عجلانی دراگون، هایپرکاری ناشناس از امارات!

  1. سه شنبه ۲۳ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
عجلانی دراگون، هایپرکاری ناشناس از امارات!
به گزارش فرانگر

در طول چند سال اخیر، استارت آپ های خودرویی زیادی شانس خود را در کلاس هایپرکارها امتحان کرده اند اما تنها تعداد انگشت شماری از آن ها توانسته اند به خط پایان برسند. عجلانی موتورز می خواهد سوپرکار خودش را بسازد و البته در این راه موفق هم شده است.

این شرکت که توسط طراح خودرو بشار عجلانی تأسیس شده از اولین خودروی تولیدی خود در نمایشگاه دوبی رونمایی خواهد کرد. این هایپرکار که احتمالاً دراگون نام می گیرد حدود ۵ سال در مسیر توسعه بوده و هنوز هم مشخصات آن به صورت راز باقی مانده است. تنها چند تیزر و کلیپ کوتاه از آن منتشر شده که چیز خاصی را نیز نشان نمی دهد.

عجلانی می گوید:

عجلانی دراگون، هایپرکاری ناشناس از امارات!

قلب های ما شبیه هیولای افسانه ای است که می خواهد آزادی را به دست آورد. بشار عجلانی به عنوان یک طراح خودرویی و مؤسس کمپانی با افتخار روح دراگون را با عناصر طراحی به دست آورده است. ما معتقدیم اهداف پرفورمنس ما در آینده با معرفی این خودرو هماهنگی خواهد داشت.

در ادامه گفته شده است:

طراحی ما در طول ۵ سال گذشته مسیر توسعه را طی کرده و کاملاً محرمانه بوده است. ما در ۱۲ نوامبر برای اولین بار از خودروی خود رونمایی خواهیم کرد.

در نگاه اول این خودرو بسیار آینده نگرانه به نظر می رسد چراکه از خیزهای تیز، گلگیرهای پف کرده و ورودی های هوای پهن در جلو استفاده می کند. این شرکت برای بدنه از رنگ سبز استفاده کرده و عناصر مشکی رنگ هم تکمیل کننده ی آن هستند. ما به صورت کامل مطمئن نیستیم اما احتمالاً باید شاهد یک طراحی پیشرانه وسط و پیشرانه ای درون سوز باشیم زیرا در یکی از تصاویر خروجی اگزوز موجود در وسط سپر دیده می شود.

عجلانی هم اکنون به دنبال یک سرمایه گذاری برای توسعه ی هرچه بیشتر این خودرو و روانه ی آن به سمت خط تولید می باشد.

عجلانی دراگون، هایپرکاری ناشناس از امارات!
همرسانی نوشتار: