ب ام و X۷ لوما دیزاین، بسیار خاص و متفاوت

  1. دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۳ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
ب‌ام‌و X7 لوما دیزاین، بسیار خاص و متفاوت
به گزارش فرانگر

لوما دیزاین یک تیونر آلمانی است که به خاطر ارائه ی کیت های بدنه و پرفورمنس خود برای طیف گسترده ای از کراس اوورها و شاسی بلندهای خودروسازان گوناگون شناخته می شود. جدیدترین پروژه ی این شرکت روی بزرگ ترین شاسی بلند تاریخ ب ام و یعنی X۷ تمرکز داشته است. اگر فکر می کنید X۷ شما ابهت کافی را ندارد کافی است سری به گاراژ لوما دیزاین بزنید. لوما دیزاین X۷ دقیقاً همان چیزی است که طرفداران بازی نید فور اسپید می خواهند!

البته این ضرورتاً چیز بدی نیست زیرا ایده ی استفاده از یک خودروی خانوادگی راحت و تبدیل آن به خودرویی خاص و متمایز جالب به نظر می رسد. پهنای این خودرو در هر طرف ۵۰ میلی متر افزایش یافته و دارای اسپلیترها و ورودی های بزرگ، اسپویلر روی سقف و چندین ریزه کاری آئرودینامیکی دیگر می باشد. مورد بعدی رینگ های ۲۳ اینچی آلومینیومی است که با لاستیک های بزرگی احاطه شده اند. یک سیستم اگزوز جدید هم با خروجی های فولاد ضدزنگ ۱۰۰ میلی متر همراه شده و صدای جذابی را برای مدل X۷ M۵۰i با قدرت حدود ۶۸۰ اسب بخاری ارائه می کند.

در کابین سلیقه ی مشتریان حرف اول را می زند و آن ها تعیین می کنند که چه متریالی بکار رود. از کاکپیت متمرکز روی موتور اسپورت گرفته تا متریال لوکس و باکیفیت، این شاسی بلند پرچم دار کاملاً قابل شخصی سازی خواهد بود و درعین حال جدیدترین تکنولوژی ها را عرضه خواهد کرد.

ب ام و X7 لوما دیزاین، بسیار خاص و متفاوت

لوما دیزاین اشاره دقیقی به زمان عرضه رسمی این کیت خود نکرده اما هنوز هم مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر درباره ی این خودرو هستیم. آیا شما پروژه ی این تیونر را می پسندید یا X۷ استاندارد را ترجیح می دهید؟

ب ام و X7 لوما دیزاین، بسیار خاص و متفاوت

ب ام و X7 لوما دیزاین، بسیار خاص و متفاوت
همرسانی نوشتار: