فروش چندین نیسان اسکای لاین R۳۲، R۳۳ و R۳۴ بکر

  1. دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۱ (۴ سال،۹ ماه قبل)
فروش چندین نیسان اسکای لاین R32، R33 و R34 بکر
به گزارش فرانگر

اگر علاقه ی شدیدی به نیسان اسکای لاین R۳۲، R۳۳ و R۳۴ دارید و می خواهید یکی از نمونه های تمیز آن را بخرید حتماً باید سفری به ژاپن داشته باشید.

البته که ژاپن وطن و محل تولید اسکای لاین بوده و نمونه های بسیار تمیز این خودرو را می توان در ژاپن پیدا و به کشورهای دیگر وارد نمود. یکی از شرکت های ژاپنی با نام تراست کیکاکو در حال فروش چندین نمونه ی ویژه از اسکای لاین است که امکان صادرات آن ها نیز وجود دارد.

اخیراً یکی از فعالان دنیای مجازی بازدیدی از این شرکت داشته و واقعاً از دیدن چنین خودروهایی هیجان زده شده است.

اکثر این اسکای لاین ها در خارج از شرکت نگهداری شده و همان گونه که تصور می کنید وضعیت بسیار خوبی ندارند اما شرکت یاد شده بسیاری از مدل های خاص اسکای لاین را در فضاهای ویژه ای نگهداری کرده و در تصاویر هم مشخص است که همگی آن ها زیر پلاستیک قرار دارند. برخی از این خودروها به طور باورنکردنی ای ارزان قیمت هستند.

فروش چندین نیسان اسکای لاین R32، R33 و R34 بکر

در بین مدل های نسل R۳۲ یک خودروی چهار درب وجود دارد که تنها با قیمت ۲ هزار دلار عرضه می شود. البته این خودرو از نوع بدون توربو و مجهز به گیربکس اتوماتیک است. هیچ یک از خودروهای حاضر در این محل از نوع مدل های خاص GT-R نیستند اما خب قیمت این مدل ها در سال های اخیر بالا رفته و از دسترس اکثر افراد خارج شده است.

موضوع جالب دیگر این است که شرکت تراست کیکاکو مدل های R۳۴ را به خریداران آمریکایی هم عرضه می کند به گونه ای که تا زمان واردات قانونی به این کشور، خریداران در هر ماه تنها ۵۰ دلار هزینه ی نگهداری را به شرکت پرداخت خواهند کرد. مدل های R۳۲ و R۳۳ قبلاً در آمریکا موجود بوده اند.

فروش چندین نیسان اسکای لاین R32، R33 و R34 بکر
همرسانی نوشتار: