فیات تلنتو ۲۰۲۰، ارتباطی تر و قوی تر از همیشه

  1. دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸ ساعت ۰۷:۳۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
فیات تلنتو 2020، ارتباطی‌تر و قوی‌تر از همیشه
به گزارش فرانگر

نسخه ی ریبج شده ی رنو ترافیک، اوپل ویوارو و نیسان NV۳۰۰ که توسط فیات با نام تلنتو عرضه می شود روانه ی اتاق عمل شده تا بتواند تا چند سال دیگر هم روند رقابتی خود را حفظ نماید.

بزرگ ترین تغییر صورت گرفته معرفی پیشرانه ی ۲ لیتری دیزلی اکوجت است که با استانداردهای آلایندگی یورو ۶d Temp هماهنگی داشته و قوی تر است. همچنین این پیشرانه در مقایسه با قلب آهنین ۱.۶ لیتری قبلی تا ۱۱ درصد مصرف سوخت کمتری را نشان می دهد.

پیشرانه ی یاد شده با سه قدرت ۱۲۰، ۱۴۵ و ۱۷۰ اسب بخاری و گشتاورهای ۳۲۰، ۳۵۰ و ۳۸۰ نیوتون متری در دسترس بوده و از توربوشارژر با هندسه متغیر برای سواری نرم تر و پرفورمنس بهتر در سرعت های پایین سود می برد. در این پیشرانه همچنین سیستم کاهش کاتالیتیک انتخابی بکار رفته که با تزریق ادبلو به گازهای اگزوز اقدام به کاهش دی اکسید کربن می کند.

فیات تلنتو 2020، ارتباطی تر و قوی تر از همیشه

تکمیل کننده ی طیف پیشرانه های تلنتو ۲۰۲۰ پیشرانه ی ۱.۶ لیتری توربوی اکوجت است که خروجی ۹۵ اسبی و گشتاور ۲۶۰ نیوتون متری را نشان می دهد.

فیات تلنتو 2020، ارتباطی تر و قوی تر از همیشه

کابین این خودرو همان ظاهر خشن و ساده ی قبلی را حفظ کرده اما تریم مشکی آن جدید است. فیات همچنین صفحه نمایش ۷ اینچی، اندروید اتو، اپل کارپلی، بلوتوث، رادیو DAB و درگاه USB را نیز اضافه کرده است.

فیات تلنتو 2020، ارتباطی تر و قوی تر از همیشه

تلنتو ۲۰۲۰ با چندین نوع بدنه شامل سقف های کوتاه و بلند، کرو کب، فلور کب و نسخه ی مسافری عرضه شده و دارای دو طول و فاصله ی بین محوری متفاوت است. فضای داخلی این خودرو بین ۵.۲ تا ۸.۶ مترمکعب بوده و تا ۱۲۶۶ کیلوگرم وسیله را نیز می تواند حمل کند. همچنین با باز کردن پارتیشن موجود در زیر صندلی های سرنشینان می توان وسایلی با حداکثر طول ۳.۷۵ متر را در خودرو جای داد.

فیات تلنتو 2020، ارتباطی تر و قوی تر از همیشه
همرسانی نوشتار: