شرکت شورولت سیلورادو در مسابقات آفرود

  1. یکشنبه ۲۱ مهر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۳ (۴ سال،۱ ماه قبل)
شرکت شورولت سیلورادو در مسابقات آفرود
به گزارش فرانگر

با دنبال کردن دستورالعمل های شورولت کلرادو ZR۲ مسابقه ای، پیکاپ جدید سیلورادو هم روانه ی مسابقات آفرود آمریکا خواهد شد.

این پیکاپ فول سایز در سری مسابقات صحرا شرکت خواهد کرد. سیلورادوی موردبحث در کلاس ۱۲۰۰ استوک که تغییراتش تنها به سیستم تعلیق، زیر بدنه و نصب تجهیزات ایمنی مسابقات محدود است حضور خواهد داشت.

همانند کلرادو ZR۲ مسابقه ای، این خودرو نیز اول از همه دارای تأییدیه ی تیم مهندسی است. مارک دیکنز مهندس ارشد می گوید: “مسابقات آفرود فشار زیادی به خودروها وارد می کند و یک خودروی مسابقه ای در پیست استهلاک بسیار بیشتری نسبت به خودروهای عادی در طی چندین سال دارد. به همین دلیل است که مسابقات آفرود زمینه ای بسیار خوب برای بررسی دوام قطعات جدید می باشد.”

شرکت شورولت سیلورادو در مسابقات آفرود

نتایج به دست آمده از این مسابقات روی قطعات و وسایل جانبی پرفورمنس آتی و همچنین پروژه های دفاعی جنرال موتورز و تولید محصولات جدید تأثیر خواهد گذاشت.

پیکاپ مسابقه ای سیلورادو که بر پایه ی مدل LT Trail Boss شکل گرفته از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری ۴۲۰ اسب بخاری و گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک سود می برد. تغییرات این خودرو در مقایسه با نسخه استاندارد جاده ای عبارت اند از سیستم تعلیق با بازه حرکتی بیشتر، شوک های جلو و عقب و دامپرهای دینامیک مولتی ماتیک DSSV.

شرکت شورولت سیلورادو در مسابقات آفرود

این دامپرها که قبلاً در مدل های کارخانه ای کلرادو ZR۲ و مدل مسابقه ای آن بکار رفته باعث کنترل بیشتر راننده روی خودرو خواهند شد. از دیگر قطعات بکار رفته در این خودرو می توان به لاستیک های ۳۵ اینچی آفرود، فلاپ های جلو و عقب و همچنین محافظ های جعبه انتقال، جعبه فرمان، دیفرانسیل عقب و… اشاره کرد.

شورولت سال آینده با خودروهای یاد شده وارد مسابقات صحرا خواهد شد.
همرسانی نوشتار: