پینین فارینا به جنگ لامبورگینی اوروس خواهد رفت!

  1. یکشنبه ۲۱ مهر ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۴ سال،۶ ماه قبل)
پینین فارینا به جنگ لامبورگینی اوروس خواهد رفت!
به گزارش فرانگر

پینین فارینا آماده ی عرضه ی هایپرکار باتیستا در اواخر سال آینده می شود اما خبرها نشان می دهند این شرکت به فکر معرفی یک کراس اوور الکتریکی در سال ۲۰۲۰ هم افتاده است.

بنا پدال و به نقل از اتو اکسپرس، پینین فارینا می خواهد هر ساله از یک خودروی جدید پرده برداری کند و سال آینده نیز کراس اووری را معرفی خواهد کرد که به منظور رقابت با لامبورگینی اوروس طراحی شده است. ظاهراً این خودرو در اواسط سال آینده میلادی پدیدار خواهد شد اما خبری از زمان عرضه ی دقیق آن منتشر نشده است.

فعلاً چیز زیادی درباره این خودرو نمی دانیم اما کراس اوور جدید پینین فارینا به طور قابل توجهی ارزان تر از باتیستا با قیمت ۲.۲ میلیون دلاری خواهد بود. هنوز چیزی به صورت رسمی تائید نشده اما گفته می شود کراس اوور این شرکت قیمت حدود ۳۱۶ هزار دلاری خواهد داشت.

این خودرو قرار است از پلتفرم کاملاً جدیدی که با همکاری شرکت بوش و بنتلر توسعه یافته استفاده کند. پینین فارینا اطلاعات زیادی درباره این پلتفرم منتشر نکرده اما مدیرعامل شرکت گفته که پینین فارینا به دنبال تولید خودروهای لوکس و پرفورمنس می باشد.

پینین فارینا به جنگ لامبورگینی اوروس خواهد رفت!

پینین فارینا همچنین قبلاً یک اسکچ طراحی از پلتفرم یاد شده با مجموعه باتری نصب شده در کف خودرو و دو پیشرانه الکتریکی روی هر اکسل را منتشر کرد. این معماری دارای سیستم چهار چرخ محرک بوده و پرفورمنس احساس برانگیزی را ارائه می کند.

پینین فارینا به جنگ لامبورگینی اوروس خواهد رفت!

خبرهای پیشین نشان داده اند که پلتفرم یاد شده می تواند باتری هایی با ظرفیت بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ کیلووات ساعت را در خود جای دارد. همین مجموعه به محصولات آتی پینین فارینا اجازه خواهد داد حداکثر برد ۶۰۰ کیلومتری داشته باشند.

اگرچه کراس اوور جدید پینین فارینا سال آینده معرفی خواهد شد اما خب عرضه ی آن چند سالی طول خواهد کشید. این شرکت هنوز به دنبال سایت تولید محصولات خود بوده و قبلاً گفته که دوست دارد خودروهای خود را در ایتالیا بسازد.
همرسانی نوشتار: