مان eTGE کومبی ۲۰۲۰، مینی ون الکتریکی گروه فولکس واگن

  1. یکشنبه ۲۱ مهر ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
مان eTGE کومبی 2020، مینی‌ون الکتریکی گروه فولکس‌واگن
به گزارش فرانگر

مان در حال ارائه ی راه حل کاربردی تر برای مالکان کسب وکارها بوده و این راه حل هم خودروی جدید eTGE کومبی می باشد. این خودرو که اندکی پیش از حضور رسمی در نمایشگاه اتوبوس جهان ۲۰۱۹ در بروکسل بلژیک رونمایی شده نسخه ی مسافری از ون پانل است که سال پیش عرضه شده بود. زیرساخت این خودرو مشابه فولکس واگن کرافتر بوده و از قوای محرکه الکتریکی سود می برد.

همان گونه که می دانستیم eTGE کومبی در دسترس خریداران شخصی نخواهد بود. به جای آن مان مالکان تجاری را که نیازمند اتوبوس های بدون آلایندگی هستند هدف گرفته است. این خودرو به دنبال ارائه ی حمل ونقل مسافری داخل شهری می باشد.

تنها به روزرسانی مهم بصری این خودرو در مقایسه با مان eTGE استاندارد سپرهای همرنگ بدنه و شیشه های عقب می باشد. با باز کردن درب کشویی کناری شاهد کابینی کاربردی با فضای مناسب برای ۹ نفر خواهید بود. طول این خودرو ۵۹۶۸ میلی متر بوده و از تجهیزاتی همچون دوربین دنده عقب، کروز کنترل با محدودکننده سرعت، ترمز اضطراری خودکار و صندلی های گرم شونده سود می برد. مان همچنین به صورت آپشن بالابر ویلچر در عقب را نیز عرضه کرده است.

مان eTGE کومبی 2020، مینی ون الکتریکی گروه فولکس واگن

مان eTGE کومبی 2020، مینی ون الکتریکی گروه فولکس واگن

مان eTGE کومبی 2020، مینی ون الکتریکی گروه فولکس واگن


پیشرانه ی الکتریکی این مینی ون که در جلو قرار گرفته قدرت 134 اسب بخاری و گشتاور 290 اسب بخاری داشته و با یک باتری لیتیوم-یونی 35.8 کیلووات ساعتی همراه شده است. شارژ این باتری با استفاده از شارژر 7.2 کیلوواتی حدود 5.5 ثانیه طول می کشد درحالی که استفاده از شارژر سریع باعث شارژ 80 درصدی باتری در 45 دقیقه می شود. برد این خودرو 114 کیلومتر اعلام شده که کمی پایین است.همرسانی نوشتار: