رندر نسل بعدی میتسوبیشی اوت لندر

  1. شنبه ۲۰ مهر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۴ سال،۱ ماه قبل)
رندر نسل بعدی میتسوبیشی اوت لندر
به گزارش فرانگر

ما نسل بعدی میتسوبیشی اوت لندر را تا بهار سال آینده میلادی نخواهیم دید. احتمالاً این خودرو در نیویورک یا ژنو پدیدار شده و پس از آن در فصل پاییز روانه بازار خودرو خواهد شد. ما تا آن زمان وقت زیادی داریم و تاکنون هم تصاویر جاسوسی اوت لندر جدید منتشر شده اند و بنابراین می دانیم که برنامه هایی در سر میتسوبیشی وجود دارد. اگرچه پوشش های استتاری بخش اعظم جزئیات طراحی این خودرو را پنهان کرده اما همه چیز از نظرها مخفی نیست. به همین خاطر طراحان صنعتی دو رندر از نسل بعدی این خودرو طراحی کرده اند که می تواند نظرات مختلفی را در پی داشته باشد.

نسل فعلی اوت لندر قبلاً نمای جلویی با طراحی شلوغی داشته اما اگر رندرها نشانی از آینده داشته باشند احتمالاً با طراحی شلوغ تری روبرو خواهیم شد. به نظر می رسد نسل بعدی این خودرو طراحی تکاملی نسل کنونی را خواهد داشت. شما می توانید تکامل را در کانسپت انگلبرگ تورر که اوایل سال جاری معرفی شد مشاهده کنید. عناصر نقره ای رنگ برجسته تر بوده و حالا چراغ های جلو را نیز در برگرفته اند. بالای آن ها نیز دیلایت های نازکی دیده می شوند.

خطوط کناری نیز از روی درب ها عبور کرده و به دستگیره ها و چراغ های عقب می رسند. در این رندرها همچنین می توانیم سقف شناور را ببینیم که از انگلبرگ تورر کانسپت گرفته شده اند. درست همانند تصاویر جاسوسی، در این رندرها نیز نشانی از خروجی اگزوز مشهود نیست.

رندر نسل بعدی میتسوبیشی اوت لندر

صرف نظر از زمان عرضه نسل بعدی اوت لندر، این خودرو ابعاد بزرگ تری نسبت به مدل کنونی خواهد داشت و احتمالاً از همان پلتفرم روگ جدید سود خواهد برد. نیروبخش این خودرو هم می تواند همان پیشرانه ی ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری توربوی بکار رفته در اکلیپس کراس باشد که قدرت ۱۵۳ اسبی دارد. البته این نیروگاه احتمالاً در اوت لندر جدید قدرت بیشتری خواهد داشت.

رندر نسل بعدی میتسوبیشی اوت لندر
همرسانی نوشتار: