توقف رکورد ۹۳ ماه رشد پیاپی فروش سوبارو

  1. شنبه ۲۰ مهر ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
توقف رکورد 93 ماه رشد پیاپی فروش سوبارو
به گزارش فرانگر

۹۳ نشان دهنده ی تعداد ماه های متوالی افزایش فروش سوبارو در آمریکاست. یک رقم فوق العاده احساس برانگیز که سرانجام به پایان خود رسیده است. این خودروساز ژاپنی در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ فروش ۵۱,۶۵۹ دستگاهی در آمریکا داشته که افت ۹.۴ درصدی نسبت به سپتامبر ۲۰۱۸ را نشان می دهد. اگرچه خاتمه ی یکی از بهترین رکوردهای دنیای خودرو موضوع ناراحت کننده ای محسوب می شود اما سوبارو اعلام کرده دلیل اصلی این افت فروش به وجود سه روز کمتر فروش در مقایسه با سپتامبر سال پیش مربوط می شود.

علیرغم اینکه فروش سوبارو در ماه پیش میلادی کاهش یافته اما فروش ابتدای سال آن تاکنون هنوز هم ۴.۴ درصد بیشتر از ۹ ماه مشابه سال پیش می باشد. با فروش رکوردشکن ۵۲۵,۳۲۹ دستگاهی از ماه ژانویه تا سپتامبر، سوبارو مطمئن است که ۲۰۱۹ یک سال رکوردشکن دیگر برایش خواهد بود که آن هم به خاطر تلاش های عالی نمایندگی های این خودروساز می باشد.

مدیرعامل سوبارو در آمریکا گفته است:

توقف رکورد 93 ماه رشد پیاپی فروش سوبارو

به دلیل افت فروش سریع نسل پیشین لگاسی و اوت بک، فروش سالانه و ماه به ماه ما پس از ۹۳ ماه پیاپی به پایان خود رسید. ما به دنبال افزایش فروش خود در ماه اکتبر بوده و می خواهیم در سال جاری به میزان فروش ۷۰۰ دستگاهی دست یابیم که آن هم نشان دهنده ی رشد فروش پیاپی به مدت ۱۲ سال خواهد بود.

آخرین باری که سوبارو با کاهش فروش خود مواجه شد به نوامبر سال ۲۰۱۱ مربوط می شود که فروش ۱۷,۶۵۷ دستگاهی داشت. این میزان فروش به معنی افت ۱۵ درصدی نسبت به مدت مشابه یک سال پیش از آن بود. برای مقایسه بد نیست بدانید سوبارو در سپتامبر ۲۰۱۹ فروش ۱۳,۴۲۱ دستگاهی برای فارستر داشته درحالی که کل فروش سال ۲۰۱۱ آن همان ۱۷,۶۵۷ دستگاه یاد شده بوده است. همچنین باید دانست تمامی محصولات این شرکت ماه پیش با افت فروش مواجه بوده اند و این میزان برای خودروی اسپورت BRZ بیشترین مقدار بوده است. سوبارو تنها ۱۱۱ دستگاه از BRZ را به فروش رسانده که افت ۶۰.۹ درصدی نسبت به سپتامبر سال ۲۰۱۸ را نشان می دهد.

توقف رکورد 93 ماه رشد پیاپی فروش سوبارو

توقف رکورد 93 ماه رشد پیاپی فروش سوبارو
همرسانی نوشتار: