حضور یک داج چارجر SRT هلکت پهن پیکر خاص در SEMA

  1. جمعه ۱۹ مهر ۹۸ ساعت ۰۸:۰۳ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
حضور یک داج چارجر SRT هلکت پهن‌پیکر خاص در SEMA
به گزارش فرانگر

نمایشگاه SEMA حدود دو ماه دیگر برگزار خواهد شد و اسپیدکور نیز یک داج چارجر SRT هلکت پهن پیکر را برای نمایش در این رویداد خودرویی تدارک دیده است.

این شرکت فعلاً به چیز زیادی اشاره نکرده اما تائید کرده که خودروی موردبحث به برخی قطعات فیبر کربنی مجهز خواهد شد. با توجه به تصویر منتشر شده می توان گفت که در بخش جلو قطعات فیبر کربنی زیادی نصب شده است.

همچنین در این تصویر تیزری می توان لاستیک ها و رینگ های جدید به همراه اگزوز متمایز را مشاهده کرد. مگنا فلو می گوید این اگزوز برای استفاده در پیست بوده و همچنین تائید شده که برای راندن خودرو در شهر نیز اگزوز سری کامپتیشن قابل انتخاب است.

البته جالب ترین جنبه ی این خودرو پیشرانه ی آن است. اسپیدکور پیشرانه ی استاندارد ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپرشارژردار با قدرت ۷۰۷ اسبی و گشتاور ۸۸۱ نیوتون متری را با دو توربوشارژر آمیخته است. هنوز اشاره ای به پرفورمنس نشده اما کمپانی سازنده قبلاً یک چلنجر SRT دیمن توئین توربو با خروجی ۱۲۰۲ اسب بخاری در روی چرخ ها را معرفی کرده است.

حضور یک داج چارجر SRT هلکت پهن پیکر خاص در SEMA

هنوز مشخص نیست که آیا قدرت چارجر نیز در همان حد خواهد بود یا خیر اما خب کنترل این خودرو راحت تر باید باشد زیرا از سیستم چهار چرخ محرک نیز در آن استفاده خواهد شد.

جزئیات زیادی به صورت یک راز باقی مانده اما چارجر SRT هلکت پهن پیکر استاندارد شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۶ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۳۱۵ کیلومتر در ساعتی دارد. داج ادعا کرده چارجر SRT هلکت سریع ترین و قوی ترین سدان تولید انبوه دنیاست.
همرسانی نوشتار: