تصاویر جاسوسی بدون پوشش از مرسدس-مایباخ GLS

  1. پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸ ساعت ۱۲:۰۲ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
تصاویر جاسوسی بدون پوشش از مرسدس-مایباخ GLS
به گزارش فرانگر

مرسدس بنز GLS به خودی خود شاسی بلند کاملاً بزرگ و لوکسی است اما مرسدس برای کسانی که حتی از این هم لوکس تر می خواهند، در حال آماده سازی نسخهٔ مایباخ از نسل جدید GLS است. این نسخه که برای رقابت با بنتلی بنتایگا و رولزرویس کولینان در نظر گرفته شده، قرار است در همین پاییز رونمایی شود اما حالا پیش از آن، تصاویر جاسوسی تقریباً بدون پوششی از آن منتشر شده است.

همان طور که انتظار می رفت، این نسخهٔ فوق لوکس GLS مثل مایباخ S کلاس، با جلوپنجرهٔ منحصربه فردی با میله های عمودی از نسخه های معمولی متمایز شده است. رینگ های بسیار بزرگ که با لاستیک های کانتیننتال پریمیوم پوشیده شده اند نیز یکی دیگر از ویژگی های منحصربه فرد مایباخ GLS است. علاوه بر این، تغییراتی هم در بخش عقبی خودرو صورت گرفته که هرچند جزئی هستند و شاید حتی بسیاری متوجه آن نشوند اما در این نسخه شبرنگ ها در ارتفاعی بالاتر نصب شده و یک خط کرومی هم در سر اگزوزها کار شده است.

تصاویر جاسوسی بدون پوشش از مرسدس-مایباخ GLS

هرچند تغییرات بیرونی مایباخ GLS جزئی هستند اما مردان مرسدس تلاش خود را بیشتر روی بهبود کابین خودرو متمرکز کرده اند. هرچند فعلاً هیچ چیز رسمی نیست اما گفته می شود این نسخه در ردیف دوم به صندلی های خلبانی لوکسی مجهز خواهد بود که با کنسول مرکزی از هم جدا می شوند. علاوه بر این، می توان انتظار تودوزی چرمی پریمیوم، تریم چوبی اضافی، بالش های با برند مایباخ، متریال عایق صدای بیشتر و پردهٔ عقب برقی را هم در این شاسی بلند فوق لوکس داشت. علاوه بر این، به احتمال زیاد سیستم تعادل هوا هم در این خودرو ارائه می شود که عطر مایباخ را درون کابین پخش می کند.

تصاویر جاسوسی بدون پوشش از مرسدس-مایباخ GLS

هرچند هنوز پیشرانه های مایباخ GLS به طور رسمی اعلام نشده اند اما قرارگیری موتور ۴ لیتری V۸ توئین توربو در سینهٔ این خودرو تقریباً قطعی به نظر می رسد. این پیشرانه در مدل GLS۵۸۰ هم اکنون ۴۹۰ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و به سیستم هیبریدی خفیف EQ Boost هم مجهز است اما ممکن است در نسخهٔ مایباخ قدرت بیشتری داشته باشد؛ اما چیزی که بیشتر علاقه داریم زیر کاپوت مایباخ GLS ببینیم، موتور ۶ لیتری V۱۲ است اما این فعلاً در حد شایعه و احتمال بوده و رسماً تأیید نشده است.

تصاویر جاسوسی بدون پوشش از مرسدس-مایباخ GLS

با توجه به اینکه مایباخ GLS بدون پوشش دیده شده است، احتمالاً زمان رونمایی رسمی آن بسیار نزدیک است و نمایشگاه لس آنجلس که ماه آینده شروع به کار می کند محتمل ترین مکان برای این اتفاق به نظر می رسد خصوصاً با توجه به اینکه قرار است تولید این شاسی بلند پرچم دار مرسدس-مایباخ سال آینده در کارخانهٔ بزرگ مرسدس در آلاباما آغاز گردد. همچنین ممکن است نخستین نمایش مایباخ GLS طی هفته های آینده در اینترنت صورت گیرد.

تصاویر جاسوسی بدون پوشش از مرسدس-مایباخ GLS
همرسانی نوشتار: