ب ام و سری ۱ تمام الکتریکی در راه است…

  1. چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۱ ماه قبل)
ب‌ام‌و سری 1 تمام الکتریکی در راه است…
به گزارش فرانگر

مأموریت مهم ب ام و تولید حداقل ۱۲ خودروی تمام الکتریکی و ۱۳ محصول پلاگین هیبریدی تا ۴ سال آینده است. اولین خودروی تمام الکتریکی این خودروساز شاسی بلند iX۳ بوده و پس از آن نیز سدان i۴ و قدبلند iNEXT عرضه خواهند شد. این خودروی آخری پرچم دار فنی ب ام و خواهد بود. گفته می شود ب ام و همچنین یک خودروی الکتریکی پایه را بر پایه ی نسل فعلی سری ۱ نیز تولید خواهد نمود.

اتواکسپرس می گوید مدیران ب ام و تائید کرده اند تولید این هاچبک تمام الکتریکی در برنامه های باوارایی ها قرار داشته و ظاهراً در سال ۲۰۲۱ آن را خواهیم دید. انتظار می رود این خودرو از نظر طراحی تقریباً مشابه برادران درون سوز خود باشد و تنها تفاوت آن نیز به نبود جلوپنجره و استفاده از رنگ های روشن تر محدود شود.

تولید این محصول جدید به لطف معماری منعطف ب ام و که باعث می شود همه ی محصولات از سری ۱ گرفته تا X۷ الکتریکی شوند تولید خواهد شد. هر دو نسخه ی تک و دو موتوره ی سری ۱ الکتریکی احتمالاً در نظر گرفته خواهد شد و مدل دوموتوره از سیستم چهار چرخ محرک نیز سود خواهد برد.

ب ام و سری 1 تمام الکتریکی در راه است…

مدیر بخش i ب ام و می گوید:

ب ام و سری 1 تمام الکتریکی در راه است…

حتی در معماری دیفرانسیل جلو نیز شما می توانید خودروهای تمام الکتریکی را مشاهده کنید. شما در کل سبد محصولات ما قوای محرکه ی الکتریکی را خواهید دید. ما می توانیم روی خودروهای دیفرانسیل جلو و عقب دوباره کار کنیم و تمامی تکنولوژی های خود را به نمایش بگذاریم. این یک قدم بزرگ رو به جلو و یک تغییر بزرگ در استراتژی ماست.

اتواکسپرس معتقد است سری ۱ الکتریکی جدید از نام i۱ استفاده خواهد کرد. البته خودروی جدید i۳ ضرورتاً همان شکل مدل کنونی را نخواهد داشت.
همرسانی نوشتار: