لوگوی جدید R فولکس واگن برای محصولات پرفورمنس

  1. سه شنبه ۱۶ مهر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
لوگوی جدید R فولکس‌واگن برای محصولات پرفورمنس
به گزارش فرانگر

حدود یک ماه پیش بود که فولکس از لوگوی جدید خود که روی محصولات آتی قرار خواهد گرفت رونمایی کرد؛ اما لوگوها و نشان های دیگر این شرکت نیز تغییر کرده که جذاب ترین آن ها لوگوی R می باشد. هدف فولکس از اصلاح این لوگو اشاره به استارتی تازه برای محصولات پرفورمنس خود می باشد. بنا به گفته ی این خودروساز آلمانی، لوگوی جدید R شرکت مدرن تر، متمایزتر و خاص تر از لوگوی حاضر در خودروهایی همچون گلف R، شیروکو R، پاسات R۳۶ و یا توارگ R۵۰ می باشد.

فولکس واگن درباره ی لوگوی R جدید خود گرفته است:

لوگوی جدید کمپانی با خط تازه و آرایش افقی واضحی که انحناهای دینامیک دارد شناخته می شود. همچنین خط مورب بکار رفته به عنوان کنتراست عمل کرده و بنابراین گیرایی کلی برند را نشان می دهد. این لوگو احساس قوی تری را منتقل کرده و تعهد فولکس واگن به پرفورمنس و خاص بودن را نشان داده است.

این شرکت فعلاً دو مدل R نشان در سبد محصولات جهانی خود دارد که یکی گلف R و دیگری T-Roc R می باشد. گلف که در چند ماه آینده وارد نسل جدید خود می شود و T-Roc R هم تازه وارد خانواده ی خود خواهد بود. این کراس اوور کامپکت و اسپورت که در آمریکا حضور نخواهد داشت باید به رقابت با محصولاتی همچون آئودی SQ۲ و ب ام و X۲ M۳۵i برود. کراس اوور اسپورت فولکس قدرت ۳۰۰ اسبی داشته و از سیستم چهار چرخ محرک و گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه برخوردار است.

لوگوی جدید R فولکس واگن برای محصولات پرفورمنس

البته خبرهای تائید نشده ای درباره ی گسترده خانواده ی R فولکس واگن و تولید مدل های آرتئون R و حتی توارگ R به گوش می رسد اما احتمال تولید چنین محصولاتی خیلی بالا نیست. باور بر این است که آرتئون R از پیشرانه ای با قدرت بیشتر از ۴۰۰ اسب بخار عرضه خواهد شد اما هنوز چیزی تائید نشده است.

لوگوی جدید R فولکس واگن برای محصولات پرفورمنس

لوگوی جدید R فولکس واگن برای محصولات پرفورمنس


اما فولکس واگن تغییراتی را نیز در لوگوی R-Line خود اعمال کرده است. این لوگو اولین بار روی اطلس کراس اسپورت R-Line در اروپا به کار می رود. پیش نمایش این خودرو در سال 2018 صورت گرفته و اطلس کراس اسپورت اساساً نسخه ی کوتاه تر از اطلس استاندارد است که خط سقف کمی خمیده تر داشته و گنجایش آن تنها 5 نفر است.همرسانی نوشتار: