انتشار اولین تصاویر رسمی از آستون مارتین ونتیج رودستر

  1. سه شنبه ۱۶ مهر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۴ سال،۱ ماه قبل)
انتشار اولین تصاویر رسمی از آستون‌مارتین ونتیج رودستر
به گزارش فرانگر

آستون مارتین اولین تصاویر رسمی از ونتیج رودستر را منتشر کرده که نسخهٔ روباز این سوپراسپرت را در قالب نمونه ای پیش تولید نشان می دهد. همان طور که در تصاویر دیده می شود، تبدیل ونتیج کوپه به نسخهٔ رودستر موجب تغییر قابل توجه خط سقف و بخش صندوق بار خودرو شده تا سقف پارچه ای جمع شوندهٔ جدید را در خود جای دهد. دیگر ویژگی های طراحی خودرو مثل قسمت عقبی با چراغ های LED باریک که در انتهای اسپویلر ادغامی درون درب صندوق بار قرار گرفته اند و همین طور سپرها بدون تغییر باقیمانده اند. در داخل نیز همان طرح دو صندلی نسخهٔ کوپه حفظ شده است.

آستون مارتین هنوز هیچ گونه مشخصات فنی از ونتیج رودستر منتشر نکرده است اما قطعاً انتظار می رود زیر کاپوت این نسخه نیز همان پیشرانهٔ ۴ لیتری V۸ توئین توربوی AMG قرار گرفته باشد که ۵۱۰ اسب بخار قدرت دارد. ونتیج سقف ثابت ظرف ۳.۷ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رسد اما اضافه شدن مکانیزم سقف بازشو و اقدامات لازم برای تقویت شاسی، به احتمال زیاد افزایش وزن را برای ونتیج رودستر به همراه دارد که این یعنی عملکرد آن کمی پایین تر از برادر کوپه خواهد بود.

انتشار اولین تصاویر رسمی از آستون مارتین ونتیج رودستر

به گفتهٔ آستون مارتین، عرضهٔ جهانی ونتیج روباز از بهار سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. این خودرو به صورت استاندارد به گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک و دیفرانسیل عقب الکترونیکی مجهز خواهد بود. هنوز مشخص نیست که نسخهٔ رودستر با گیربکس هفت سرعتهٔ دستی ونتیج AMR هم ارائه می شود یا نه اما اگر این اتفاق روی دهد به احتمال زیاد در قالب یک نسخهٔ ویژه صورت خواهد گرفت.

انتشار اولین تصاویر رسمی از آستون مارتین ونتیج رودستر

انتشار اولین تصاویر رسمی از آستون مارتین ونتیج رودستر
همرسانی نوشتار: