کادیلاک CT۶-V وارد بازار اروپا نمی شود

  1. دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ ساعت ۱۳:۲۳ (۴ سال،۱ ماه قبل)
کادیلاک CT6-V وارد بازار اروپا نمی‌شود
به گزارش فرانگر

درحالی که از آغاز تحویل سدان پرفورمنس کادیلاک CT۶-V به مشتریان آمریکایی تنها چند روز می گذرد اما به نظر می رسد عرضه ی این خودرو در بازارهای دیگر فعلاً نهایی نشده است. البته کلاً این خودرو وارد اروپا نخواهد شد.

رن کریس یکی از مدیران کادیلاک اروپا گفته است:

ما در حال حاضر برنامه ای برای صادرات CT۶-V به اروپا نداریم.

این بیانیه تنها چند ماه پس از انتشار خبر عدم عرضه ی CT۶-V در بازار بزرگ چین منتشر می شود.

فعلاً کادیلاک CT۶-V تنها در آمریکا و کانادا عرضه شده و ارائه ی آن در بازارهای خاورمیانه و مکزیک نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. این سدان پرفورمنس و لوکس که در مارس ۲۰۱۸ معرفی شده نسخه ی قوی تر از سدان CT۶ محسوب می شود و دارای پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴.۲ لیتری توئین توربو با نام بلک وینگ می باشد. نیروگاه یاد شده قدرت قابل توجه ۵۵۰ اسب بخاری دارد. در این خودرو گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل لغزش محدود باعث انتقال قدرت پیشرانه به تمامی چرخ ها می شوند. همچنین در CT۶-V سیستم تعلیق با کنترل سواری مگنتیک، سیستم ترمز برمبو با کالیپرهای ۴ پیستونی، سیستم اگزوز پرفورمنس و فرمان پذیری چرخ های عقب دیده می شود.

کادیلاک CT6-V وارد بازار اروپا نمی شود

کادیلاک CT6-V وارد بازار اروپا نمی شود

اگرچه مشکلات مربوط به آلایندگی باعث تأخیر در عرضه ی این خودرو شد اما از زمان پیش فروش CT۶-V تا تحویل آن به مشتریان حدود یک سال طول کشیده است. این خودرو باعث تزریق هیجان به ذات لوکس کادیلاک شده و مناسب افرادی است که به دنبال سدان های پرفورمنس فول سایز هستند. فعلاً باید منتظر تست و بررسی این خودرو توسط اصحاب رسانه باشیم تا بتوانیم قضاوت دقیقی درباره ی توانایی های آن داشته باشیم.

کادیلاک CT6-V وارد بازار اروپا نمی شود
همرسانی نوشتار: