تسلا مدل ۳، پرفروش ترین خودروی هلند

  1. دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
تسلا مدل 3، پرفروش‌ترین خودروی هلند
به گزارش فرانگر

تسلا در اروپا موفقیت های زیادی داشته است و حالا مدل ۳ با غلبه بر فولکس واگن پولو به پرفروش ترین خودروی هلند تبدیل شده است. مدل ۳ ماه گذشته در هلند ۵,۷۶۸ دستگاه فروش داشته که تقریباً چهار برابر بیشتر از فروش ماه آگوست است. علاوه بر این، اتونیوز اروپا، تقاضای بالا برای مدل ۳ موجب شده در ماه سپتامبر تسلا به محبوب ترین برند خودرویی هلند تبدیل شود.

قیمت مدل ۳ در اروپا از ۴۳,۳۹۰ یورو شروع می شود و بُردی ۳۸۶ کیلومتری را ارائه می کند. بااین حال مشتاقانه منتظریم ببینیم شروع عرضهٔ فولکس واگن ID.۳ از اوایل سال آینده با قیمتی کمتر از ۳۰ هزار یورو و بُرد ۳۳۰ کیلومتری چه تأثیری بر فروش تسلا خواهد گذاشت. البته فولکس واگن با فروش ۳۶,۴۴۹ دستگاه خودرو از ابتدای امسال تا پایان سپتامبر در هلند، هنوز هم پرفروش ترین خودروساز این کشور در سال ۲۰۱۹ محسوب می شود زیرا مجموع فروش تسلا در این کشور در همین مدت ۱۳,۹۹۱ دستگاه بوده است.

تسلا مدل 3، پرفروش ترین خودروی هلند

بُرد و برچسب قیمتی رقابتی مدل ۳، فروش این سدان الکتریکی آمریکایی به دلیل حذف برخی از مشوق های دولتی از سال آینده افزایش یافته است زیرا خریداران ترغیب شده اند خودروی خود را تا پیش از فرارسیدن موعد حذف مشوق ها خریداری کنند. مدل ۳ همچنین عنوان پرفروش ترین خودرو نروژ را هم از آن خود کرده حتی با اینکه سفارش ها در سه ماههٔ سوم سال جاری نسبت به اوایل سال کاهش یافته است. مدل ۳ با فروش ۳۳۰۰ دستگاه در این کشور اسکاندیناویایی بین ماه های جولای تا سپتامبر، فولکس واگن گلف را با اختلافی در حدود ۹۰۰ دستگاه پشت سر گذاشته است.

تسلا مدل 3، پرفروش ترین خودروی هلند
همرسانی نوشتار: