دومین مدیر طراحی رولزرویس هم استعفا داد!

  1. دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
دومین مدیر طراحی رولزرویس هم استعفا داد!
به گزارش فرانگر

رولزرویس در کمتر از یک سال دومین مدیر طراحی خود را نیز از دست داد. به تازگی جوزف کابان مدیر طراحی این خودروساز بریتانیایی اعلام کرد تنها ۶ ماه پس از حضور در این سمت از پست خود استعفا می دهد.

در ژوئن سال ۲۰۱۸ بود که گیلز تیلور از سمت مدیریت طراحی رولزرویس استعفا کرد و بعداً در حرکتی سورپرایز کننده اعلام نمود به شرکت چینی هونجی پیوسته است. جایگزین او یعنی جوزف کابان نیز اعلام کرده سریعاً به دنبال علایق دیگر خود خواهد رفت. قطعاً در هفته های آینده اخبار بیشتری درباره ی برنامه های این طراح زبردست به گوش خواهد رسید.

اما مدیرعامل رولزرویس درباره ی این تحولات گفته است:

دومین مدیر طراحی رولزرویس هم استعفا داد!

اگرچه جوزف کابان مدت بسیار کوتاهی در رولزرویس حضور داشت اما ما از او به خاطر کارهایی که انجام داده تشکر می کنیم. ما بهترین ها را برای او آرزومندیم.

این شرکت همچنین اعلام کرده در اسرع وقت جانشین کابان را انتخاب خواهد کرد.

جوزف کابان پیش از پیوستن به رولزرویس در مارس ۲۰۱۹ مدیر طراحی برند BMW از فوریه سال ۲۰۱۷ تا آن زمان بوده و البته به مدیر مستقیم خود یعنی آدریان فن هوی دونک گزارش می داده است. قبل از آن نیز کابان مدیر طراحی اشکودا بوده و توانسته با طراحی خودروهایی همچون اوکتاویا و ساپرب نسل سوم تحولی در این برند جمهوری چک به وجود آورد.

دومین مدیر طراحی رولزرویس هم استعفا داد!

دومین مدیر طراحی رولزرویس هم استعفا داد!

دومین مدیر طراحی رولزرویس هم استعفا داد!


البته شناخته شده ترین کار کابان به عنوان طراح همان بوگاتی ویرون است که اندکی پس از شروع به کار خود در گروه فولکس واگن از سال 1999 صورت گرفت. او از سال 2003 نیز مدیر طراحی بدنه ی محصولات آئودی بوده است.

احتمال دارد که کابان کار کردن در رولزرویس را یکنواخت تر از روحیات خود دیده باشد زیرا این برند بریتانیایی محصولاتی با طول عمر بالا داشته و در زمان پیوستن او به این برند هم محصولات رولزرویس به تازگی عرضه شده بودند. نسل جدید فانتوم در سال ۲۰۱۷ و شاسی بلند کولینان هم در سال ۲۰۱۸ معرفی شده اند.

تنها محصول مهمی که انتظار می رود رولزرویس در آینده نزدیک رونمایی کند نسل جدید گوست است که سال آینده از راه خواهد رسید.
همرسانی نوشتار: