برنامه های مهم فورد و ماهیندرا برای حضور در بازارهای نوظهور

  1. شنبه ۱۳ مهر ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
برنامه‌های مهم فورد و ماهیندرا برای حضور در بازارهای نوظهور
به گزارش فرانگر

فورد و ماهیندرا جوینت ونچر جدیدی را به منظور توسعه ی خودروهای جدید و عرضه ی آن ها در بازارهای نوظهور سراسر جهان تشکیل خواهند داد.

تشکیل این جوینت ونچر فصل جدیدی برای همکاری دو شرکت رقم خواهد زد. ماهیندرا مالک ۵۱ درصد این جوینت ونچر بوده و ۴۹ درصد باقی مانده نیز سهم فورد است. گفته شده ارزش این جوینت ونچر مشترک برابر با ۲۷۵ میلیون دلار خواهد بود.

تمامی کارخانه های فورد در هند شامل سایت های مونتاژ چنای و ساناند زیر چتر حمایتی این جوینت ونچر جدید قرار خواهند گرفت. فورد البته کارخانه ی پیشرانه ی خود و همچنین بخش سرویس های تجاری جهانی خود را در ساناند حفظ خواهد کرد.

برنامه های مهم فورد و ماهیندرا برای حضور در بازارهای نوظهور

این دو خودروساز برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ که اتحادی استراتژیک را پی ریزی کردند و انتظار می رود جوینت ونچر جدید از اواسط سال ۲۰۲۰ به طور کامل عملیاتی شود. عملیات تولید خودروها توسط ماهیندرا مدیریت خواهد شد اما دولت هم نمایندگانی در هر دو شرکت خواهد داشت.

مدیرعامل فورد درباره ی این همکاری گفته است:

برنامه های مهم فورد و ماهیندرا برای حضور در بازارهای نوظهور

ما باید سریع تر از گذشته تکامل بیابیم تا مشتریان سراسر جهان را راضی نگه داشته و همچنین نیازهای بسیار متفاوت آن ها را رفع کنیم. اتحادهای قدرتمندی همچون اتحاد فورد و ماهیندرا نقش مهمی در دستیابی به دید آتی ما بازی کرده و همچنین وضعیت رقابتی خود را حفظ کرده و ارزش های زیادی را برای سهامداران ایجاد می کنند.

این جوینت ونچر جدید به دنبال گسترش حضور برند فورد در هند و همچنین صادرات محصولات خود به بازارهای جهانی خواهد بود. انتظار می رود اولین محصولات این شرکت جدید سه شاسی بلند با نشان فورد باشند. ظاهراً یکی از این خودروها یک شاسی بلند میان سایز خواهد بود که دارای پلتفرم و قوای محرکه ماهیندرا می باشد.

فورد و ماهیندرا همچنین روی تولید خودروهای الکتریکی برای بازارهای نوظهور تمرکز خواهند کرد و ماهیندرا نیز از شبکه ی توزیع فورد برای فروش آن ها استفاده خواهد کرد.

برنامه های مهم فورد و ماهیندرا برای حضور در بازارهای نوظهور

مدیر ارشد شرکت ماهیندرا اعلام کرده است:

برنامه های مهم فورد و ماهیندرا برای حضور در بازارهای نوظهور

اقتصادهای نوظهور از جمله اقتصاد کشور هند طبق انتظارات حدود ۳۳ درصد از فروش خودروهای آینده را به خود اختصاص خواهند داد. جوینت ونچر جدید سبد محصولات متمایزی خواهد داشت و از پلتفرم ها و قوای محرکه مشترک در آن ها استفاده خواهد شد. محصولات این شرکت دارای جدیدترین تکنولوژی ها، کیفیت بالا و استانداردهای مهندسی بسیار خوب ماهیندرا و فورد خواهند بود.همرسانی نوشتار: