افتتاح بخش حمل ونقل هوایی-شهری هیوندای

  1. پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۳ (۲ سال،۱۰ ماه قبل)
افتتاح بخش حمل‌ونقل هوایی-شهری هیوندای
به گزارش فرانگر

همین چند روز پیش بود که لکسس اعلام کرد در بخش تولید جت ها نیز فعال خواهد بود و هم اکنون نیز هیوندای از برنامه های مشابه خود پرده برداری کرده است. این خودروساز کره ای به تازگی از افتتاح بخش حمل ونقل هوایی شهری خود خبر داده است.

کره ای ها قبلاً فرد کار درستی را برای این بخش جدید انتخاب کرده اند. هیوندای در بیانیه ی منتشر شده اعلام کرده دکتر جیوان شین به سمت معاون اجرایی رئیس و مدیر بخش حمل ونقل هوایی شهری این شرکت گمارده شده است. دکتر شین بیش از ۳۰ سال با ناسا همکاری کرده و در ۱۱ سال اخیر نیز مدیریت مأموریت های تحقیقات هوانوردی را بر عهده داشته است. او در این بخش استراتژی توسعه و تحقیق هوانوردی را شکل داده است.

دکتر شین همچنین رئیس مشترک شورای تکنولوژی و علوم ملی کاخ سفید بوده و جایزه ی ریاست جمهوری را نیز دریافت کرده است. این بالاترین جایزه ای است که توسط مقامات دولت آمریکا به افراد اعطا می شود.

افتتاح بخش حمل ونقل هوایی-شهری هیوندای

هیوندای جزئیات زیادی از مأموریت های این بخش تازه تأسیس منتشر نکرده اما گفته که به دنبال ارائه ی راه حل های حمل ونقل هوشمندانه و خلاقانه ای است که تا پیش از این نظیر آن دیده نشده است.

افتتاح بخش حمل ونقل هوایی-شهری هیوندای

دکتر شین هم دراین باره گفته است:

افتتاح بخش حمل ونقل هوایی-شهری هیوندای

به عنوان فردی که ۳۰ سال با بخش تحقیقات و توسعه ی ناسا کار کرده ام از فرصت شکل دادن به استراتژی حمل ونقل هوایی شهری هیوندای بسیار هیجان زده هستم. تیم جدید هیوندای اقدام به توسعه ی تکنولوژی هایی خواهد کرد که این کمپانی را به عنوان نیروی پیشران در حمل ونقل هوایی شهری تثبیت خواهد کرد. انتظار می رود این بخش در آینده بسیار رشد کرده و در عرض ۲۰ سال آینده ارزشی به اندازه ی ۱.۵ تریلیون دلار داشته باشد.همرسانی نوشتار: