رندرهای زیبا از مینی ون فولکس واگن ویلوران جدید

  1. سه شنبه ۹ مهر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۴ (۴ سال،۲ ماه قبل)
رندرهای زیبا از مینی ون فولکس‌واگن ویلوران جدید
به گزارش فرانگر

مینی ون های لوکس خواهان زیادی در بازار امروز ندارند مگر اینکه درباره ی چیزی بسیار خاص همچون مرسدس V کلاس به شدت ارتقا یافته صحبت کنید.

البته مشتریان بازارهایی همچون چین ظاهراً مینی ون های بزرگ خانوادگی را که کمی هم لوکس بودن را چاشنی کار کرده اند دوست دارند. از جمله مثال های بارز این کار می توان به خودروهایی همچون بیوک GL۸ و حتی لکسس LM اشاره کرد.

خب فولکس واگن هم می خواهد با خودروی جدید ویلوران سهمی از این بازار داشته باشند. همین چند روز پیش بود که تصاویر جاسوسی این خودرو روی خودروبر منتشر شد و حتی پروتوتایپ کاملاً استتار شده ی آن نیز در اروپای غربی رؤیت شد. با توجه به آن تصاویر می توانیم نظرات خوبی درباره ی ابعاد و شکل کلی این خودرو داشته باشیم.

خوشبختانه نیازی نیست که برای تصور ویلوران جدید به زحمت بیفتیم زیرا Kolesa این کار را با انتشار رندرهای دیجیتالی انجام داده و به نظر ما هم حاصل کار بسیار دوست داشتنی است.

رندرهای زیبا از مینی ون فولکس واگن ویلوران جدید

قطعاً این خودرو شکل کلی مشابهی با ویلوران واقعی داشته و از جمله ویژگی های آن می توان به خطوط و خیزهایی اشاره کرد که نمای دل چسبی را به وجود آورده اند. اگرچه جلوپنجره ی این رندر از نوع کرومی بوده اما در تصاویر جاسوسی شاهد جلوپنجره ای متفاوت بوده ایم. همچنین شکل کاپوت نیز در مدل واقعی به این اندازه تخت نخواهد بود.

اما بخش عقب مدل استتار شده تقریباً به صورت کامل نمایان بود و بنابراین این رندر تفاوت چندانی با نمونه ی واقعی ندارد مگر اینکه فولکس واگن در دقیقه ۹۰ تصمیم به انجام تغییراتی بگیرد.

رندرهای زیبا از مینی ون فولکس واگن ویلوران جدید

با توجه به اخبار پیشین می توان گفت ویلوران بر پایه ی پلتفرم MQB شکل گرفته و از پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۲۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتو متر استفاده خواهد کرد. انتظار می رود تولید این خودرو از ماه دسامبر آغاز شود.

رندرهای زیبا از مینی ون فولکس واگن ویلوران جدید
همرسانی نوشتار: