بنتلی کانتیننتال GT آردن، تمساح بریتانیایی!

  1. سه شنبه ۹ مهر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۱ (۴ سال،۲ ماه قبل)
بنتلی کانتیننتال GT آردن، تمساح بریتانیایی!
به گزارش فرانگر

کمپانی تیونینگ آردن که چند وقت اخیر پروژه ی چندان مهمی را معرفی نکرده بود از کیت بدنه ی متمایز خود برای بنتلی کانتیننتال GT پرده برداری کرد. قطعاً این کیت بدنه نظرات متفاوتی را بین دوستداران خودروهای تیون شده ایجاد خواهد کرد.

بنتلی تلاش های زیادی برای مطمئن شدن از این نکته که نسل جدید کانتیننتال GT یکی از برجسته ترین، لوکس ترین و زیباترین گرندتوررهای فعلی جهان است انجام داده اما آردن قدمی متفاوت برداشته و ظاهری گیراتر و متمایز برای این خودرو در نظر گرفته است.

تمامی قطعاً این کیت از فیبر کربن سبک وزن ساخته شده است. این کیت شامل مواردی همچون گلگیرهای جلو و عقب است که ۵۰ میلی متر بر پهنای خودرو می افزاید. نمای جلوی خودرو نیز دست خوش تغییر شده و پذیرای سپر متمایز و ورودی های روی کاپوت است.

آردن همچنین رکاب های جانبی چشمگیر و رینگ های بزرگ ۲۲ اینچی با لاستیک های دیواره نازک را برای کانتیننتال GT در نظر گرفته است. بال عقب بزرگ و فیبر کربنی، چهار خروجی اگزوز و دیفیوزر عقب متفاوت نیز تکمیل کننده ی تغییرات ظاهری این خودروی لوکس هستند.

بنتلی کانتیننتال GT آردن، تمساح بریتانیایی!

این تیونر تصویری از کابین کانتیننتال GT منتشر نکرده اما گفته که مشتریان می توانند تریم های گوناگونی از جمله آلومینیوم، فیبر کربن و براق را انتخاب کنند. پوشش صندلی ها و داشبورد را نیز طیف متنوعی از چرم ها رنگارنگ تشکیل می دهد. کف پوش ها و پشت سری های دست ساز نیز جزو دیگر ویژگی های محصول آردن هستند.

هیچ تغییری روی پیشرانه ی ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربوی کانتیننتال GT رخ نداده و بنابراین قدرت آن همان ۶۲۶ اسب بخار می باشد.
همرسانی نوشتار: