رندری جالب و متفاوت از ب ام و کانسپت ۴ شوتینگ بریک

  1. دوشنبه ۸ مهر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۴ سال،۲ ماه قبل)
رندری جالب و متفاوت از ب‌ام‌و کانسپت 4 شوتینگ بریک
به گزارش فرانگر

از همان ابتدا که خودروی جنجالی ب ام و کانسپت ۴ با آن جلوپنجره ی بزرگ معرفی شد افراد زیادی به انتقاد از آن پرداختند و البته طراحان دنیای خودرو نیز بیکار ننشسته و رندرهای متنوعی از آن با استفاده از جلوپنجره ی سایر محصولات این خودروساز طراحی نمودند. اگر پیگیر اخبار مربوط به رندرهای خودروهای گوناگون باشید می دانید که یکی از خبره های این بحث X-Tomi Design است که این بار نیز دست روی کانسپت ۴ گذاشته و نسخه ای جذاب از آن به شکل شوتینگ بریک را خلق کرده است.

اگرچه در این رندر تنها پروفایل جانبی خودرو مشخص است اما فکر می کنیم که شما هم با این نکته موافقید که تناسبات کلی این کانسپت در فرم شوتینگ بریک بسیار خوب از آب درآمده است. پروفایل جانبی این خودرو به ما کمک می کند تا جلوپنجره ی بزرگ کانسپت ۴ را فراموش کنیم و شاید هم در این رندر اصلاً خبری از این قطعه نیست.

اما متأسفانه انتظار نداریم در آینده ای نزدیک ب ام و چیزی شبیه به این رندر را هم بسازد. ب ام و بارها اعلام کرده خودروهای شوتینگ بریک بازار بسیار محدودی دارند و از آنجایی که آمار فروش و میزان سود جهت دهنده به صنعت خودرو و خودروسازان است بنابراین احتمال تولید چنین خودرویی بسیار کم است. بنابراین X-Tomi یک رندر از نسخه کانورتیبل کانسپت ۴ را نیز طراحی کرده است.

رندری جالب و متفاوت از ب ام و کانسپت 4 شوتینگ بریک

اما خب ب ام و اعلام کرده مدل نهایی تولیدی تنها برخی تفاوت ها را نسبت به این کانسپت خواهد داشت. امیدواریم که ب ام و در ابعاد جلوپنجره ی مدل تولیدی بازنگری کند زیرا به غیر از آن همه چیز بدنه در هماهنگی کاملی قرار دارد. فعلاً تا زمان رونمایی از نسخه ی تولیدی سری ۴ بهتر است با همین انتقادات و جوک هایی که درباره ی نمای جلوی کانسپت ۴ ساخته شده سر کنیم. امیدواریم که نسل جدید سری ۴ خودرویی شیک و مخصوص علاقه مندان دو آتشه این برند باواریایی باشد.

رندری جالب و متفاوت از ب ام و کانسپت 4 شوتینگ بریک

رندری جالب و متفاوت از ب ام و کانسپت 4 شوتینگ بریک
همرسانی نوشتار: