مزراتی غرق در الکتریسیته خواهد شد!

  1. یکشنبه ۷ مهر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۱ (۴ سال،۲ ماه قبل)
مزراتی غرق در الکتریسیته خواهد شد!
به گزارش فرانگر

فیات-کرایسلر در حال سرمایه گذاری برای احیای کامل برند مزراتی بوده و می گوید محصولات جدید نیزه ی سه شاخ آلمانی در راه هستند. خودروهای آتی مزراتی از تکنولوژی هایی همچون قوای محرکه ی الکتریکی شده و خودران استفاده خواهند کرد. در خبری که با اخبار پیشین مطابقت ندارد باید گفت حتی مدل های تمام الکتریکی نیز در راه هستند. مزراتی همچنان هویت ایتالیایی خود را حفظ خواهد کرد و محصولات جدید خود را در این کشور تولید خواهد نمود.

از جمله محصولات جدید این شرکت می توان به معرفی نسخه هیبریدی گیبلی در سال ۲۰۲۰ اشاره کرد. متأسفانه این خودروساز فعلاً مشخصات و جزئیات قوای محرکه ی الکتریکی شده ی گیبلی را منتشر نکرده است.

یک خودروی اسپورت هم در راه است که احتمالاً نسخه تولیدی کانسپت آلفیری خواهد بود. مزراتی گفته کارخانه ی خود در مودنای ایتالیا را ارتقا خواهد داد تا بتواند قوای محرکه ی الکتریکی را در محصولات خود نصب کند.

مزراتی غرق در الکتریسیته خواهد شد!

یک کراس اوور جدید نیز تولید خواهد شد که احتمالاً نسل جدید لوانته خواهد بود. این خودروساز خوش نام کراس اوور خود را در کارخانه ای در کاسینو تولید خواهد کرد و اولین نمونه های پیش تولیدی آن در سال ۲۰۲۱ پدیدار خواهند شد.

مزراتی همچنین نسل های جدید گرن توریسمو و گرن کابریو را در کارخانه ی تورین روی خط تولید خواهد برد. بنا به گفته ی مزراتی، این دو خودرو آغازگر عصر الکتریکی سازی کامل این شرکت خواهند بود.

مزراتی غرق در الکتریسیته خواهد شد!

در اخبار پیشین آماده بود که مزراتی در حال برنامه ریزی برای تولید مدل های به روز شده ی لوانته، گیبلی و کواتروپورته در سال ۲۰۲۰ می باشد.

گفته می شود این شرکت در محصولات به روز شده و جدید خود از تکنولوژی دستیار بزرگراه سطح ۲ استفاده خواهد کرد. این سیستم در آینده به حدی پیشرفته خواهد شد که راننده خواهد توانست بدون نگه داشتن فرمان اقدام به تعویض لاین کرده و حتی خودرو را به صورت توقف کامل دربیاورد. البته مزراتی تاریخی را برای معرفی این سیستم اعلام نکرده است.

مزراتی غرق در الکتریسیته خواهد شد!
همرسانی نوشتار: